Właściciel || Gangster — Shadow
40 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel Shadow, który w swoim klubie prowadzi szemrane interesy stojąc na czele zorganizowanej grupy przestępczej.
Nate Hawthorne
Gangster, który swoją przestępczą działalność prowadzi we własnym klubie - Shadow. Życie nie było mu łaskawe, więc i on nie należy do osób posiadających sumienie, chociaż pięknie maskuje swój porywczy temperament za maską eleganckiego bandziora. Z chęcią poznaje nowe osoby, bo nigdy nie wiadomo jakie znajomości mogą być przydatne...
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

Burmistrz — Ratusz w Lorne Bay
38 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Burmistrz Lorne Bay, najstarszy syn właścicieli lokalnej stoczni. Jak wszyscy Winfieldzi, został adoptowany. Podwójnie żonaty - pierwsza żona została zamordowana, z drugą stracili dziecko w wyniku choroby, więc przestało im się układać.
Dobrze, więc już wiemy, że dręczysz mi Divinę Nathaniel Hawthorne, ale przyszłam ustalić coś z Frankiem. Proponuję wielki negatyw, Franek chce się go pozbyć z Lorne ze wszystkich sił i zamknąć Shadow w cholerę, ale nie jest w stanie znaleźć niczego na Nata, więc ten może sobie egzystować w mieście... póki co :meh:
No i jeszcze Lisbeth Westbrook pracuje u niego, zatrudnił ją jako nieletnią, mam nadzieję, ze jest dla niej miły D:
sumienny żółwik
Lilka
20 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
Ice Queen, nawet w obliczu globalnego ocieplenia
Przyjdę do ciebie w dniu ślubu twojej córki i poproszę byś mordował za pieniądze, ok?
Co prawda trochę nie mam z kim, ale ciężko się powstrzymać przy tak przyciągającym tytule :idk:
powitalny kokos
młoda i piękna
Dyrektor || Deweloper — Queenslands Arch-Develop.
35 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach wrócił do Lorne Bay przywożąc ze sobą narzeczoną. Głównie zajmuje się dyrektorowaniem w nowym oddziale firmy, dla której pracuje, a w wolnym czasie planuje ślub i ucieka przed przeszłością...
Heather Hale pisze: 10 lip 2021, 14:49
Przyjdę do ciebie w dniu ślubu twojej córki i poproszę byś mordował za pieniądze, ok?
Co prawda trochę nie mam z kim, ale ciężko się powstrzymać przy tak przyciągającym tytule :idk:
Za ten piękny wstęp zlecenie wykonam za darmo :lol:
Ogólnie Heather Hale to młoda duszyczka, która nie powinna kręcić się w pobliżu ludzi pokroju nathaniela, więc... Jak najbardziej na miejscu będzie gra w Shadow, w którym młodej studentki być nie powinno ;>
Właściciel || Gangster — Shadow
40 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel Shadow, który w swoim klubie prowadzi szemrane interesy stojąc na czele zorganizowanej grupy przestępczej.
Francis Winfield pisze: 09 lip 2021, 23:28
Dobrze, więc już wiemy, że dręczysz mi Divinę Nathaniel Hawthorne, ale przyszłam ustalić coś z Frankiem. Proponuję wielki negatyw, Franek chce się go pozbyć z Lorne ze wszystkich sił i zamknąć Shadow w cholerę, ale nie jest w stanie znaleźć niczego na Nata, więc ten może sobie egzystować w mieście... póki co :meh:
No i jeszcze Lisbeth Westbrook pracuje u niego, zatrudnił ją jako nieletnią, mam nadzieję, ze jest dla niej miły D:
Francis Winfield muszę odezwać się do Twojej żony, bo całkiem miła z niej kobieta, a kontakty w organach ściagania są na wagę złota. No chyba, że będziesz oponował... Ale wtedy radziłbym dobrze pilnować panią Winfield :grave:
No, a tak poza tym to możemy jakoś wykorzystać może motyw morderstwa pierwszej żony Francisa i fakt, że Nate wie o różnych rzeczach, o których zwykli śmiertelnicy nawet nie śnią. Może podczas jednej z burzliwych dyskusji, Hawthorne rzuci pewnym szczegółem, o którym nikt poza organami ścigania i samym Francisem wiedzieć nie powinien. :hm:

A co do Lisbeth Westbrook wspomniałam już o tym, że będzie patrzył na nią spode łba zastanawiając się jakim cudem taki dzieciak trafił do Shadow, ale z drugiej strony może dostrzeże w niej źródło jakiś interesujących relacji? W końcu tatuś dyrektoruje w szpitalu, więc mógłby się do czegoś przydać :devil:

I oczywiście loffki i kisski <3
Burmistrz — Ratusz w Lorne Bay
38 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Burmistrz Lorne Bay, najstarszy syn właścicieli lokalnej stoczni. Jak wszyscy Winfieldzi, został adoptowany. Podwójnie żonaty - pierwsza żona została zamordowana, z drugą stracili dziecko w wyniku choroby, więc przestało im się układać.
Hmmm, podoba mi się ten motyw z pierwszą żoną, to niby było lata temu, ale skoro Nate pracował u innego gangstera, to faktycznie mogłoby tak być i jakoś to sobie dogramy ^^ Ale i tak hejt wielki, wiadomo :meh:

Lisa natomiast nic mu nie powie :v Ona tylko podaje drinki, niech Nate lepiej uważa, żeby ten tatuś nie przyjechał do tego jego klubu!
Ale no, wiadomo, miłość i te sprawy <3

Nathaniel Hawthorne
sumienny żółwik
Lilka
20 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
Ice Queen, nawet w obliczu globalnego ocieplenia
Anthony Huntington pisze: 11 lip 2021, 02:25
Heather Hale pisze: 10 lip 2021, 14:49
Przyjdę do ciebie w dniu ślubu twojej córki i poproszę byś mordował za pieniądze, ok?
Co prawda trochę nie mam z kim, ale ciężko się powstrzymać przy tak przyciągającym tytule :idk:
Za ten piękny wstęp zlecenie wykonam za darmo :lol:
Ogólnie Heather Hale to młoda duszyczka, która nie powinna kręcić się w pobliżu ludzi pokroju nathaniela, więc... Jak najbardziej na miejscu będzie gra w Shadow, w którym młodej studentki być nie powinno ;>
Trzymam za słowo <33 Czy chowanie ciała wliczone w cenę? ;>

Na pewno w życiu by jej do głowy nie przyszło przychodzenie do takiego miejsca (nie mów tacie, pls) ^^ I na pewno też w życiu nie próbowałaby bardzo nieporadnie kupić sobie jakiś cukierków albo suszonych roślinek od nieznajomych!

Boy, I knew you were trouble when I walked in :lol:
powitalny kokos
młoda i piękna
Właściciel || Gangster — Shadow
40 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel Shadow, który w swoim klubie prowadzi szemrane interesy stojąc na czele zorganizowanej grupy przestępczej.
Francis Winfield podoba mi się to, że panowie mimo wielkiej niechęci w jakimś stopniu będą musieli się dogadywać, w końcu Hawthorne będzie miał korzyści z pomagania burmistrzowi ^^ A co do Liska to obawiam się, że nie tylko jej tatusia Nate może mieć na głowie jak się wszystko wyda :lol: I loffki mocno <3

Heather Hale oczywiście! ful pakiet :lol:
Już to widzę jak meldują mu o jakiejś podejrzanej młódce, która chyba nie wie do jakiego miejsca trafiła i co z nią zrobić, może się do czegoś przyda skoro ma tatusia prawnika ^^
yo — cm
about
Nathaniel Hawthorne Witam szefa <3 Nya pracowita i słyszy co trzeba... a jak nie trzeba to nie słyszy bo nie jej sprawa, o.
grafik komputerowy — gdzie bądź
34 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
nie potrafiąca usiedzieć na tyłku graficzka zajmująca się głównie reklamą i PRem; kolejny raz wróciła do miasta po latach włóczenia się po świecie
kiedyś bywała bardzo częstym gościem Shadow (teraz też pewnie czasem zahaczy o klub, z tym, że bardziej dla tej wysokiej brunetki za djską konsolą), dodatkowo lubiąc wplątywać się w różne dziwne relacje, a przede wszystkim problemy - tym samym może kiedyś wplątała się zupełnie przypadkiem w coś nieciekawego? może nawet ciągnie się to za nią/nimi do dzisiaj? ;>

Nathaniel Hawthorne
wystrzałowy jednorożec
:>
może kiedyś 8)
Właściciel || Gangster — Shadow
40 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel Shadow, który w swoim klubie prowadzi szemrane interesy stojąc na czele zorganizowanej grupy przestępczej.
Nya Sheehy pisze: 18 lip 2021, 10:37
Witam szefa <3 Nya pracowita i słyszy co trzeba... a jak nie trzeba to nie słyszy bo nie jej sprawa, o.
Świetny pracownik. Nathaniel takich ceni najbardziej, szybko zyskują jego zaufanie, a z czasem może nawet jak nie chcę słuchać to on angażuje ich w swoje ciemne interesy? Może było też tak z Nya Sheehy i chociaż nie chciała to ostatecznie została wciągnięta w jakieś machlojki, które niekoniecznie zakończyły się dla niej z happy endem?
Marceline Rockwell pisze: 19 lip 2021, 14:38
kiedyś bywała bardzo częstym gościem Shadow (teraz też pewnie czasem zahaczy o klub, z tym, że bardziej dla tej wysokiej brunetki za djską konsolą), dodatkowo lubiąc wplątywać się w różne dziwne relacje, a przede wszystkim problemy - tym samym może kiedyś wplątała się zupełnie przypadkiem w coś nieciekawego? może nawet ciągnie się to za nią/nimi do dzisiaj? ;>
Jeśli Marceline Rockwell wpada do Shadow dla Juli to na pewno muszą się znać z Nathanielem :3 Podoba mi się też to, że kiedyś Coś mogło ich połączyć. Teraz tylko wytarczy dopracować co to takiego i czy idziemy w coś pozytywnego, czy coś zabarwionego negatywnymi emocjami?
yo — cm
about
Nathaniel Hawthorne pisze: 19 lip 2021, 23:09
Świetny pracownik. Nathaniel takich ceni najbardziej, szybko zyskują jego zaufanie, a z czasem może nawet jak nie chcę słuchać to on angażuje ich w swoje ciemne interesy? Może było też tak z Nya Sheehy i chociaż nie chciała to ostatecznie została wciągnięta w jakieś machlojki, które niekoniecznie zakończyły się dla niej z happy endem?
Zdecydowanie pasuje *.* Spoko praca, dobra płaca i choć by się opierała na pewno to szkoda jej by było to tracić :/

Nathaniel Hawthorne
ODPOWIEDZ