Dyrektor || Deweloper — Queenslands Arch-Develop.
35 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach wrócił do Lorne Bay przywożąc ze sobą narzeczoną. Głównie zajmuje się dyrektorowaniem w nowym oddziale firmy, dla której pracuje, a w wolnym czasie planuje ślub i ucieka przed przeszłością...
Tony Huntington
Dzieciństwo i młodość spędził w Lorne Bay, ale potem wyjechał na studia i z beztroskiego surfera zmienił się w eleganckiego i odpowiedzialnego mężczyznę, który dyrektoruje firmie deweloperskiej. Niedawno powrócił w rodzinne strony, planuje ślub i ucieka przed przeszłością, która przypomina mu o tym jakim kiedyś był człowiekiem... Szukam dla Antka starych przyjaciół i wrogów, współpracowników i sąsiadów, ogólnie każdego!
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

Burmistrz — Ratusz w Lorne Bay
38 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Burmistrz Lorne Bay, najstarszy syn właścicieli lokalnej stoczni. Jak wszyscy Winfieldzi, został adoptowany. Podwójnie żonaty - pierwsza żona została zamordowana, z drugą stracili dziecko w wyniku choroby, więc przestało im się układać.
Witam mojego kuzyna :| Cieszę się, że wróciłeś i życie sobie układasz Anthony Huntington! Chętnie pomogę ze wszystkim!
Myślę też, że kiedyś Mari Chambers mogłaby się z nim poznać, może jak będzie już ją stać na jakiś dom :idiot: I nie wiem, czy kogoś jeszcze chcesz ode mnie tutaj :hihihi:
sumienny żółwik
Lilka
Dyrektor || Deweloper — Queenslands Arch-Develop.
35 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach wrócił do Lorne Bay przywożąc ze sobą narzeczoną. Głównie zajmuje się dyrektorowaniem w nowym oddziale firmy, dla której pracuje, a w wolnym czasie planuje ślub i ucieka przed przeszłością...
Antkowi przyda się takie męskie wsparcie, szkoda tylko, że żona Francisa niekoniecznie przepada za Antkiem :|
Marysię poproszę mocno <3 i może byśmy coś na Lisku znalazły, bo ona taka czasem wyszczekana, a Tony niekiedy ma dość ponury humor i zdecydowanie mogliby odbyć bardzo przyjemna rozmowę w jakiś nieprzyjemnych okolicznościach :3 Francis Winfield
gimnastyczka artystyczna — reprezentująca Australię
22 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła Remigiusa, wierząc, że przez nią był nieszczęśliwy i jednocześnie odebrała sobie jedyny powód do szczęścia.
No szkoda, ale nie jej wina :lol:
No to na Mari przyjdzie czas, a co do Lisy, to.... jakby pożyczyła samochód od Remigiusza (tej najtańszy), to mogłaby mieć jakąś stłuczkę z Antkiem D: Nic wielkiego, ale... no nie wiem, jakieś zwierzę któremuś z nich wybiegło na ulicę, więc musieli odbić do boku, a no, z przeciwnej strony jechało to drugie i... samochody się otarły i wielka awantura, bo każde z pyskiem do tego drugiego, jeśli akurat oboje mieliby gorszy dzień :lol: Taki niezbyt dobry początek znajomości xD
Anthony Huntington
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
to ja, dziewczyna od szukania kasy

Anthony Huntington
Dyrektor || Deweloper — Queenslands Arch-Develop.
35 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach wrócił do Lorne Bay przywożąc ze sobą narzeczoną. Głównie zajmuje się dyrektorowaniem w nowym oddziale firmy, dla której pracuje, a w wolnym czasie planuje ślub i ucieka przed przeszłością...
Lisbeth Westbrook Tak, tak, tak i jeszcze raz tak! Bardzo podoba mi się wizja ich małej stłuczki i jak mam być szczera ostatnio podczas jazdy sobie o niej myślałam :lol: W każdym razie myślę, że jakby obydwoje mieli akurat parszywe nastroje tego dni, to mogłaby im wyjść z tego całkiem spora awantura <3 Czekam!

Julia Crane-Hale Tony spędził w Melbourne jakieś 2-3 lata studiując, więc może w tym czasie wpadli na siebie i wywiązała się między nimi jakaś relacja? Mamy dwie opcje, albo było to nieporozumienie, które zakończyło się awanturką, albo zakumplowali się i mają ze sobą całkiem niezły kontakt. Tylko, że Tony te 5 lat temu jak mieszkał w Melbourne miał mniejszego kija w tyłku i był bardziej luźny, a teraz to sztywnik w garniaku D:
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
Anthony Huntington skoro miał mniejszego kija to mogli spotkać się na jej wystawie, bo to było dość elektryzujące wydarzenie (w końcu nadzy faceci zawsze wzbudzają emocje) i wtedy pewnie Julia upijała się z rozpaczy za związkiem i była względnie normalna, więc mogli się polubić. Teraz zaś wkroczy do jego firmy, bo wymyśli sobie ten program opieki nad dziećmi z biednych rodzin i zapyta czy ją pamięta :hahaha:
Dyrektor || Deweloper — Queenslands Arch-Develop.
35 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach wrócił do Lorne Bay przywożąc ze sobą narzeczoną. Głównie zajmuje się dyrektorowaniem w nowym oddziale firmy, dla której pracuje, a w wolnym czasie planuje ślub i ucieka przed przeszłością...
Julia Crane-Hale pisze: 13 lip 2021, 23:44
Anthony Huntington skoro miał mniejszego kija to mogli spotkać się na jej wystawie, bo to było dość elektryzujące wydarzenie (w końcu nadzy faceci zawsze wzbudzają emocje) i wtedy pewnie Julia upijała się z rozpaczy za związkiem i była względnie normalna, więc mogli się polubić. Teraz zaś wkroczy do jego firmy, bo wymyśli sobie ten program opieki nad dziećmi z biednych rodzin i zapyta czy ją pamięta :hahaha:
Oooo! Idealnie, Tony mógłby skorzystać z okazji i ją posieszyć D: he, hehe... W każdym razie potem pewnie kontakt się urwał i nagle panna z wystawy pojawia się i chce hajs na dzieci... Podejrzewam, że Tony w pierwszej chwili dostanie mini zawału :lol:
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
Anthony Huntington pisze: 14 lip 2021, 00:21
Julia Crane-Hale pisze: 13 lip 2021, 23:44
Anthony Huntington skoro miał mniejszego kija to mogli spotkać się na jej wystawie, bo to było dość elektryzujące wydarzenie (w końcu nadzy faceci zawsze wzbudzają emocje) i wtedy pewnie Julia upijała się z rozpaczy za związkiem i była względnie normalna, więc mogli się polubić. Teraz zaś wkroczy do jego firmy, bo wymyśli sobie ten program opieki nad dziećmi z biednych rodzin i zapyta czy ją pamięta :hahaha:
Oooo! Idealnie, Tony mógłby skorzystać z okazji i ją posieszyć D: he, hehe... W każdym razie potem pewnie kontakt się urwał i nagle panna z wystawy pojawia się i chce hajs na dzieci... Podejrzewam, że Tony w pierwszej chwili dostanie mini zawału :lol:
Och, czyżby stwierdzi, że to alimenty na jego dzieci? :hahaha; zróbmy tak! Anthony Huntington
antykwariusz — basara
30 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Sprzedaje stare książki, wychowuje samotnie sześcioletniego urwisa i w końcu też postawiła na siebie, dając szansę relacji z Vinniem.
witam, czy dostanę jakąś rekompensatę za to, że mój ojciec nigdy ze mną nie zagrał? :tear:

Anthony Huntington
Ebenhartowie
Magda
Anestezjolog — Szpital
33 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Rozstała się z Anthonym i zaczyna kolejny już, nowy rozdział w swoim życiu. I boi się, czy nie pozstanie sama pomimo tego, że Nemo zapewniał, że chce być jego współautorem.
ogólnie to chyba wypadałoby, żebym zaznaczyła teren... napełnie więc ten post miłością <3 Anthony Huntington
dzielny krokodyl
matką głupich/ Liv
brak multikont
Dyrektor || Deweloper — Queenslands Arch-Develop.
35 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach wrócił do Lorne Bay przywożąc ze sobą narzeczoną. Głównie zajmuje się dyrektorowaniem w nowym oddziale firmy, dla której pracuje, a w wolnym czasie planuje ślub i ucieka przed przeszłością...
Neva Ebenhart pisze: 16 lip 2021, 11:01
witam, czy dostanę jakąś rekompensatę za to, że mój ojciec nigdy ze mną nie zagrał? :tear:
Oczywiście! I to nie tylko na ojcu, ale mam nadzieję, że remigius soriente także bierzesz pod wgląd? Na Tonym mogę zaproponować taką bliską przyjaciółkę, bo w sumie nie mam nikogo takiego dla niego. Pytanie tylko, czy utrzymywali kontakt cały czas, czy po tym jak Tony zaczął studia i wyjechał, a potem wpadał do Lorne coraz rzadziej i kompletnie się zmienił - ich przyjaźń jednak wygasła? <3 Neva Ebenhart
Hope Pelletier pisze: 16 lip 2021, 22:10
ogólnie to chyba wypadałoby, żebym zaznaczyła teren... napełnie więc ten post miłością <3
Czuję tę miłość i mam nadzieję, że będę ją mieć na wyłączność 8) <3
Julia Crane-Hale pisze: 13 lip 2021, 23:44
Och, czyżby stwierdzi, że to alimenty na jego dzieci? :hahaha; zróbmy tak!
Pewnie to pierwsze co mu przyjdzie do głowy i zacznie szukać we wspomnieniach tej pechowej przygody D: Jestem kompletnie za tym pomysłem! <3Julia Crane-Hale
ODPOWIEDZ