30 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
właściciel sanktuarium dla dzikich zwierząt, zapalony surfer, instruktor skoków ze spadochronem, pilot wycieczkowej awionetki. nie usiedzi w miejscu i wszędzie go pełno
Beau B. Sheehy
właściciel sanktuarium dla dzikich zwierząt, zapalony surfer, instruktor skoków ze spadochronem, pilot wycieczkowej awionetki. nie usiedzi w miejscu i wszędzie go pełno
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

Obrazek
I'm gonna lose my mind
Go bananas, be like banana man
Bana-nana-nana-na na-na
powitalny kokos
i.
Weterynarz — Animal Wellness Center
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach odkurzyła swój dyplom i wróciła do weterynarii, przejęła klinikę, którą chciałaby wykupić a do tego wychowuje pięciolatkę i wciąż próbuje zacząć wszystko od nowa.
Beau jest właścicielem sanktuarium dla dzikich zwierząt a Mari się nimi opiekuje, co prawda na swojej farmie, ale współpracuje z rezerwatem. Trafiają do niej zbyt młode i chore zwierzęta, którym pomaga dojść do siebie by potem mogły wrócić albo na wolność albo do miejsca stałego pobytu. Więc przez wzgląd na ich pracę powinni się znać <3 W dodatku widzę, że dużo czasu spędza na plaży. Tak jak Mari, która dodatkowo prowadzi zajęcia z jogi nad oceanem, więc widziałabym tutaj nawet jakiś fajnych przyjaciół jeśli Ci to pasuje <3

Beau B. Sheehy
towarzyska meduza
kwiatek
30 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
właściciel sanktuarium dla dzikich zwierząt, zapalony surfer, instruktor skoków ze spadochronem, pilot wycieczkowej awionetki. nie usiedzi w miejscu i wszędzie go pełno
Marianne Harding super! Jestem za, niech się przyjaźnią, może Bu kiedyś przyjdzie do niej na zajęcia z jogi, a potem ją wyciągnie na deskę. No i oczywiście wspólny cel, bo dobro zwierzątek jest najważniejsze <3 :koala: :kangaroo: :frog:
Obrazek
I'm gonna lose my mind
Go bananas, be like banana man
Bana-nana-nana-na na-na
powitalny kokos
i.
właścicielka — the tea atelier
29 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Była w niej miękkość jedwabiu i szorstkość wełny. Oraz dużo zbłąkanego błękitu, przypominającego kwiaty polnych ostów.
Beau B. Sheehy Cześć! 8) Pomyślałam, że wpadnę z Corą, bo oboje mieszkają w Tingeree, są w podobnym wieku i wychodzi na to, że ich krewni wpakowali ich w podobny galimatias (Cora prowadzi herbaciarnie, która wcześniej należała do jej babci). Mogli się nawet znać, skoro w młodości bywali często u swoich bliskich. Jeśli Beau łapie się różnych dorywczych prac to Cora po przyjeździe mogła mu zaproponować taką przy remoncie domu jej babci, bo nie ze wszystkimi pracami pewnie jest w stanie poradzić sobie całkiem sama. :monkey:
wystrzałowy jednorożec
-
21 yo — 159 cm
Awatar użytkownika
about
don’t think of these things anymore.
listen to my breathing, your own breathing
like the fireflies, each small breath
a flare in which the world appears.
Beau B. Sheehy <3 pewnie przesadnie tego nie okazuję (co najwyżej pozostaję wobec Ciebie chłodnie obojętna, żadnej widocznej niechęci - niemniej już samo to, że w przeciwieństwie do reszty naszej społeczności traktuję Cię inaczej, mniej serdecznie, pewnie wiele mówi), ale jestem na Ciebie cięta - Sanktuarium od lat przechodziło w naszej rodzinie z rąk do rąk, a teraz znalazło się w Twoich, co wcale mi się nie podoba; chyba potrzebuję więcej czasu, by przyzwyczaić się do tego, że zostałeś dyrektorem (kilka lat nie wystarczyło...), i pewnie jeszcze trochę, żeby docenić, że radzisz sobie naprawdę dobrze
mijamy się w pracy, jestem w sanktuarium codziennie, a z Tingaree niemal nie wyściubiam nosa
niesamowity odkrywca
lu
30 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
właściciel sanktuarium dla dzikich zwierząt, zapalony surfer, instruktor skoków ze spadochronem, pilot wycieczkowej awionetki. nie usiedzi w miejscu i wszędzie go pełno
Cora Westwood o, to fajnie, to może niech się znają od dzieciaka, co prawda Bu później więcej pomagał w sanktuarium, niż się włóczył po lesie, ale to nic. no i przy remoncie oczywiście może pomóc, ba, nawet możemy coś fajnego pograć w tym klimacie :pandas:

kirra caine wyczuwam tu jakiś ciekawy wątek :hm: bu nie za bardzo w ogóle chciał to sanktuarium i właściwie to radzi sobie dość średnio, zwłaszcza jeśli chodzi o finanse i inne papierkowe sprawy, ale się niesamowicie stara i wiele poświęca dla tego, żeby to wszystko jakoś dawało radę
jeszcze nie wiem do końca jak, ale bardzo bym chciała to rozwinąć na fabule, to, że taki obcy chłopiec został właścicielem sanktuarium, które przez lata było wasze, no i ta groźba w twojej kp, że to po raz ostatni, niesamowicie mnie to urzekło! :spider:
Obrazek
I'm gonna lose my mind
Go bananas, be like banana man
Bana-nana-nana-na na-na
powitalny kokos
i.
28 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Bardzo prawdopodobne, że gdzieś już z nią pracowałeś, albo gdzieś przyjmowała od Ciebie za coś opłatę, bo łapie się wielu prac, choć głównie treneruje w "Think Fitness", jeździ na wrotkach, surfuje, w domu bywa rzadko
<3 or </3 ? :faint:
powitalny kokos
Ivy Hoskins
21 yo — 159 cm
Awatar użytkownika
about
don’t think of these things anymore.
listen to my breathing, your own breathing
like the fireflies, each small breath
a flare in which the world appears.
Beau B. Sheehy myślę, że może nam wyjść z tego fabularnie coś maks ciekawego; i jakkolwiek średnio by sobie nie radził, wciaz był lepszym kandydatem niż cztery nastolatki, ich walczący (przegrywający) z nałogiem ojciec i martwa matka
haha, jaka tam groźba, jedynie obietnica :hugger:
niesamowity odkrywca
lu
30 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
właściciel sanktuarium dla dzikich zwierząt, zapalony surfer, instruktor skoków ze spadochronem, pilot wycieczkowej awionetki. nie usiedzi w miejscu i wszędzie go pełno
Ivy Hoskins no na razie to </3 :monkey: ale zobaczymy co będzie, może wystarczy trochę :drunk: :guitar: :cook: i :sex: żeby było <2 :lol:

kirra caine groźba... obietnica... chętnie zagram, żeby to odpowiedni zinterpretować :hihihi:
Obrazek
I'm gonna lose my mind
Go bananas, be like banana man
Bana-nana-nana-na na-na
powitalny kokos
i.
Dyrektor || Deweloper — Queenslands Arch-Develop.
35 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach wrócił do Lorne Bay przywożąc ze sobą narzeczoną. Głównie zajmuje się dyrektorowaniem w nowym oddziale firmy, dla której pracuje, a w wolnym czasie planuje ślub i ucieka przed przeszłością...
Hej <3

Podrzucam moją Lucille Blanchard , bo zatrudniła się w Sanktuarium w formie trochę takiego pomocnika, sprzątacza, ciecia od brudnej roboty :lol: możliwe, że to właśnie Beau B. Sheehy zlitował się nad jej osóbką i pozwolił jej dorobić sobie w Sanktuarium <3 ?
Zablokowany