Anestezjolog — Szpital
33 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Rozstała się z Anthonym i zaczyna kolejny już, nowy rozdział w swoim życiu. I boi się, czy nie pozstanie sama pomimo tego, że Nemo zapewniał, że chce być jego współautorem.
Hope Pelletier
Pani doktor, która przyjechała do miasta niespełna rok temu. Do całkiem niedawna miała profil na portalu randkowych, więc mogli się tam poznać. Ogólnie jednak mówi z silnym akcentem i nie zawsze rozumie australijski slang. Trochę nadal pogubiona, ale próbuje jakoś to życie poskładać.
Chodź ze mną, chociaż zupełnie nie wiem dokąd, chodź ze mną by sens nadać życia krokom.

Jestem pijana. Od wina tylko trochę. Najbardziej od wspomnień.

The fibers of all things have their tension and are strained like the strings of an instrument.



dzielny krokodyl
matką głupich/ Liv
brak multikont
27 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Przyjechała ze Szkocji rok temu, z powodu kaprysu męża, i do tej pory nie umie się tu odnaleźć. Ma 27 lat, męża, który jest australijską Magdą Gessler i 4 pasierbów, więc nic dziwnego, że jest taka smutna, prawda? Pracuje w szpitalu w Cairns, gdzie głównie gra w gry.
hej Hope Pelletier , my się pewnie spotkałyśmy niedawno, gdy Diana miała staż na anestozjologii!
ambitny krab
pianka#9491
Anestezjolog — Szpital
33 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Rozstała się z Anthonym i zaczyna kolejny już, nowy rozdział w swoim życiu. I boi się, czy nie pozstanie sama pomimo tego, że Nemo zapewniał, że chce być jego współautorem.
Diana Puchalska pisze: 09 lip 2021, 17:46
hej Hope Pelletier , my się pewnie spotkałyśmy niedawno, gdy Diana miała staż na anestozjologii!
przyda mi się przyjazna duszka, chyba, że wolisz iść w stronę rywalizacji zawodowej, chociaż przyznam, że nie jestem najlepsza w negatywy :D
dzielny krokodyl
matką głupich/ Liv
brak multikont
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
malarka, która całe swoje życie poświęciła sztuce, obecnie przygotowuje kolejną wystawę w Cairns, w życiu prywatnym zaś debiutuje w roli dziewczyny Aidena i jest z tego powodu bardzo szczęśliwa
nie wiem co kombinujesz z moim mężem, ale poznajmy się!

Hope Pelletier
Anestezjolog — Szpital
33 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Rozstała się z Anthonym i zaczyna kolejny już, nowy rozdział w swoim życiu. I boi się, czy nie pozstanie sama pomimo tego, że Nemo zapewniał, że chce być jego współautorem.
Julia Crane pisze: 10 lip 2021, 17:42
nie wiem co kombinujesz z moim mężem, ale poznajmy się!

Hope Pelletier
W sumie nic nie kombinuje... tylko razem pracujemy! :hihihi: D: czasem tam coś porozmawiamy, ale wiesz... wszystko bardzo grzecznie (:
możemy się poznać <3
dzielny krokodyl
matką głupich/ Liv
brak multikont
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
malarka, która całe swoje życie poświęciła sztuce, obecnie przygotowuje kolejną wystawę w Cairns, w życiu prywatnym zaś debiutuje w roli dziewczyny Aidena i jest z tego powodu bardzo szczęśliwa
Hope Pelletier pytanie czy się polubimy, bo Julia ostatnio często wpada na sor
Anestezjolog — Szpital
33 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Rozstała się z Anthonym i zaczyna kolejny już, nowy rozdział w swoim życiu. I boi się, czy nie pozstanie sama pomimo tego, że Nemo zapewniał, że chce być jego współautorem.
Julia Crane pisze: 10 lip 2021, 17:50
Hope Pelletier pytanie czy się polubimy, bo Julia ostatnio często wpada na sor
domyślam się, że to pewnie zależy od tego, czy odwiedzi kiedyś męża, w trakcie ich rozmów D: bo w sumie można zagrać, że początkowo Hope nie będzie wiedzieć, że to żona Ethana :lol:
dzielny krokodyl
matką głupich/ Liv
brak multikont
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
malarka, która całe swoje życie poświęciła sztuce, obecnie przygotowuje kolejną wystawę w Cairns, w życiu prywatnym zaś debiutuje w roli dziewczyny Aidena i jest z tego powodu bardzo szczęśliwa
ewentualnie nie wiem na ile Hope jest NIEGRZECZNA ale mogą zobaczyć się w Shadow czyli klubie matce Julki i Hope może być zaskoczona, że Julia pracuje w TAKIM MIEJSCU, bo to przecież taka delikatna, ułożona żona i przyszła matka :hahaha:

Hope Pelletier
neonatolog — Cairns Hospital
57 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Żona poprzedniego dyrektora szpitala w Cairns. Neonatolog, który przerywa urlop w Europie i wraca do Lorne Bay, by skonsultować pewien przypadek medyczny i przy tej okazji sprawdzić, co słychać u jej dorosłych dzieci, które zostały w mieście.
Przychodzę z Liv, chcę znać się ze szpitala ze wspólnych zabiegów u maluszków i kawy w bufecie <3 Hope Pelletier
Anestezjolog — Szpital
33 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Rozstała się z Anthonym i zaczyna kolejny już, nowy rozdział w swoim życiu. I boi się, czy nie pozstanie sama pomimo tego, że Nemo zapewniał, że chce być jego współautorem.
Olivia Westbrook pisze: 12 lip 2021, 00:43
Przychodzę z Liv, chcę znać się ze szpitala ze wspólnych zabiegów u maluszków i kawy w bufecie <3 Hope Pelletier
Operacje maluszków, to coś co sprawia, że sprawdzam wszystko, nie dwa, a trzy razy. Mali pacjenci zajmują szczególne miejsce w moim sercu. <3
Kawka w bufecie też się przyda! Z miłą chęcią wyciągnę cię na grę niedługo! Brakuje mi damskiego towarzystwa *.*
dzielny krokodyl
matką głupich/ Liv
brak multikont
36 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
36 letnia panna z odzysku po dwóch rozwodach. Szczęśliwa, promienna i pewna siebie. Na ogół uśmiechnięta i zadowolona. Zdecydowanie warto ją poznać bliżej. Może dostaniesz rabat na jakiś zabieg???
Hej Hope Pelletier !
Pracujemy w tym samym szpitalu i chyba lubię z Tobą współpracować!
Może wychodzimy od czasu do czasu razem na kawę lub wieczorem na drinka ?
dzielny krokodyl
Sara Smith
Anestezjolog — Szpital
33 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Rozstała się z Anthonym i zaczyna kolejny już, nowy rozdział w swoim życiu. I boi się, czy nie pozstanie sama pomimo tego, że Nemo zapewniał, że chce być jego współautorem.
Sara Smith pisze: 23 lip 2021, 10:31
Hej Hope Pelletier !
Pracujemy w tym samym szpitalu i chyba lubię z Tobą współpracować!
Może wychodzimy od czasu do czasu razem na kawę lub wieczorem na drinka ?
Zaczynam dopiero wracać do świata żywych! Wybacz, że tyle to trwało!
Z chęcią przyjmę koleżankę, aczkolwiek wszystko też zależy, jak blisko będziesz z moim byłym przyjacielem Nemo. Chyba że chcesz być dobrym duchem, który może widzieć więcej, niż Hope udaje, że widzi. :D
dzielny krokodyl
matką głupich/ Liv
brak multikont
ODPOWIEDZ
cron