ODPOWIEDZ
29 yo
168 cm
ambitny krab
He loves me too, his love is true, why can't he be you
Awatar użytkownika
about
pani detektyw, która doświadczyła w życiu więcej, niżby chciała; straciła dwuletnie dziecko, rzuciła karierę marzeń, a teraz utknęła w kryzysie małżeńskim

Post

Jane Hemingway
Pani detektyw, wytyrana przez życie, ale wciąż miła. Żona burmistrza Lorne Bay, która w Nowym Jorku przez kilka lat studiowała medycynę, ale rzuciła ją na rzecz policji, wracając kilka miesięcy temu do Australii.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

chilly, george i walter
zosia
30 yo
161 cm
towarzyska meduza
I feel so bad I got a worried mind I'm so lonesome all the time.
Awatar użytkownika
about
I'm going back someday, come what may, where the folks are fun and the world is mine.

Post

Hejka jane hemingway-winfield, przychodzę do Ciebie z Zoyą po jakąś pozytywną relację, bo dziewczyny mają ze sobą sporo wspólnego. Obie mają nawet bliźniaczki xd Poza tym Henderson straciła rodziców gdy miała 12 lat, więc może to nie koniecznie to samo co rozwód, ale dość traumatyczne przeżycie jednak xd Później wyjechała też na studia za granicę do UK. Tak pomyślałam, że jakbyś chciała to można byłoby zrobić, że dziewczyny, by się znały od małego, bo ich rodzice sie ze sobą kolegowali i jakoś tak naturalnie one też zaczęły się ze sobą przyjaźnić i jakoś przez lata ten kontakt utrzymywały, z mniejsza lub większą częstotliwością, ale jednak.
Inej, Lizzie, Gin, Adore
catlady#7921
38 yo
187 cm
ambitny krab
I hurt myself today to see if I still feel, I focus on the pain, the only thing that's real...
Awatar użytkownika
about
Burmistrz Lorne Bay, najstarszy syn właścicieli lokalnej stoczni. Jak wszyscy Winfieldzi, został adoptowany. Podwójnie żonaty - pierwsza żona została zamordowana, z drugą stracili dziecko w wyniku choroby, więc przestało im się układać.

Post

Jak Jane się pięknie śmieje na tym gifie... do męża by się tak uśmiechnęła! :/ My wiemy, jak to między nami jest <3 Ale, ale... mogłabym dać Divinę jeszcze na coś, ona nie ufa policji za bardzo, ale może Jane byłaby takim wyjątkiem tutaj dla niej *.* W sensie, może ktoś jakiś czas temu nie wiem, włamał jej się do domu, czy coś zdewastował i Jane w przeciwieństwie do kolegów z komendy potraktowała to poważnie? ;3 Nie wiem też, czy Mari, albo Liskę tutaj na coś chcesz, ale wiadomo, że ja na pewno bardzo chętnie, jak nie teraz, to kiedyś i tak nam wyjdzie coś super! Chociaż Lisę musisz chyba znać! No może nie musisz, bo ona aż tak nosa nie wtyka w pracę brata, ale może tym razem jednak wtyknęła D:

jane hemingway-winfield
Divina, Lisbeth, Laurissa & Mari
Lilka
34 yo
191 cm
ambitny krab
So won't you slide away back to the ocean, I'll go back to the city lights...
Awatar użytkownika
about
Po latach wrócił do Lorne Bay przywożąc ze sobą narzeczoną. Głównie zajmuje się dyrektorowaniem w nowym oddziale firmy, dla której pracuje, a w wolnym czasie planuje ślub i ucieka przed przeszłością...

Post

jane hemingway-winfield

Podobno Jane tak uwielbia Tonego, że aż synka nazwała jego imieniem :hihihi:. Rozumiem, że mamy tutaj wielki pozytyw i żadnych niekomfortowych sytuacji, gdy przypadkiem Antek wpadnie do kuzyna w odwiedziny, prawda? <3
Podrzucam także Nathaniela, bo z taką piękna Panią policjant pewnie z chęcią prowadziłby długie rozmowy. A tak serio to może pomyślimy nad jakaś ciekawa historyjką, bo może Jane nieco chroni plecy Hawthorna, a on w zamian pomaga jej w innych kwestiach! :hm:
No i Jona, wiadomo - to nie był zmywalny tatuaż :lol:
Jona||Remy||Nate||Lucia
Borsuk
32 yo
166 cm
ambitny krab
So we sailed up to the sun till we found the sea of green
Awatar użytkownika
about
Najstarsza córka państwa Harding, miejscowa pani detektyw, posiadaczka nieokiełznanej burzy ciemnych loków i uroczych piegów. Uśmiechem maskuje swoją własną tragedię i okłamuje swojego partnera.

Post

jane hemingway-winfield
to ja podbijam z larą, bo baby na komisariacie muszą trzymać się razem, o!
brak multikont
nikt
ODPOWIEDZ