barman — Shadow
24 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Nie wierzy w miłość, bo jak był w Paryżu, to kobieta którą kochał mu uciekła. Teraz barmanuje w Shadow i patrzy za ONS
Luca Hepburn
Barman w Shadow, nie wierzy w miłość i nie pamięta z kim ostatnio spał, ogólnie to fajna morda, ale trochę cham.
Rose Hepburn
Co Ci mam powiedzieć, rodziny się nie wybiera, ale siostrę to kocham, więc jak masz problem z nią, to masz też ze mną, czaisz?

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

sumienny żółwik
mkj
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Witaj Luca Hepburn, tak jak mówiłam, przybywam po relację i mam nawet na nią większy pomysł, z punktu widzenia pracy Twojej postaci. Divina ostatnio zadarła z Twoim szefem, bo była świadkiem czegoś, czego widzieć nie powinna. Została przez to zaciągnięta do piwnicy w Shadow i nastraszona, ale ostatecznie (wyprzedzamy fanki rozgrywki) zostanie wypuszczona i... ona jest bardzo wierząca, ludzie się jej boją, bo wierzą, że jest przeklęta i dlatego też unika miejsc, gdzie mogłaby kogoś spotkać. W Klubie takim jak Shadow będzie więc pierwszy raz i zanim trafi do wyjścia, na pewno będzie po niej widać, że jest przerażona i nie na miejscu. Pewnie ledwo będzie się poruszać i może wtedy Luca by ją zobaczył i zaproponował coś do picia, bo przecież to jego praca, a ona głupia przez cały ten szok wywołany tym, że jakiś czas temu została porwana, by się zgodziła. Potem wyszłoby, że no... nie pije alkoholu wcale, a na koniec jeszcze by się okazało, że nie ma pieniędzy, żeby zapłacić za tą wodę, czy co w końcu wypije, jak powie o tym, że nie pije alkoholu, więc pewnie mimo swojego strachu by tam innym razem wróciła, żeby mu oddać tą należność <3 Chyba, że coś takiego ci nie odpowiada, to nie ma problemu :hihihi:
barman — Shadow
24 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Nie wierzy w miłość, bo jak był w Paryżu, to kobieta którą kochał mu uciekła. Teraz barmanuje w Shadow i patrzy za ONS
Witaj, Divina Norwood ale jak Ci naleję alkoholu na początku (bo pewnie Luca zrozumie wódka zamiast wody :idk:) to nie pluj nim za daleko, ok? Szkoda alkoholu, za który i tak nie zapłacisz... ale dowiemy się pewnie o tym dopiero, jak wyżłopiesz nam wodę... dobrze, że mamy jej trochę!
Możemy generalnie to zagrać i zobaczyć jak się to nam potoczy - chociaż rozumiem, że w ten sposób trochę wybiegniemy za bardzo w przyszłość? Mamy terminale płatnicze i gotówkę przyjmujemy, ale Luca przyjmuje też w naturze 8) - a to na pewno by powiedział! Chłopak chce tylko pomóc ^^
Luca raczej nie wierzy... ani w miłość, ani w boga - więc jemu by to w sumie na pewno zwisało, i... może chcieć dla zabawy sprowadzić ją na złą drogę? :evil:
sumienny żółwik
mkj
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Skrzywi się i przeprosi, że tego nie wypije :lol:
Ale dobrze, wszystko mi pasuje i jak najbardziej możemy to zagrać, a jakbyś jeszcze nam zaczął, to w ogóle będzie super, gdyż ja aktualnie mam jeszcze trochę rzeczy na forum do zrobienia i nie chciałabym, abyś musiał za długo czekać <33

Luca Hepburn
barman — Shadow
24 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Nie wierzy w miłość, bo jak był w Paryżu, to kobieta którą kochał mu uciekła. Teraz barmanuje w Shadow i patrzy za ONS
Divina Norwood Szefowo, super, masz jeszcze PW, żeby dograć szczegóły!

(zaraz doleci, tylko napiszę, obiecuje)
sumienny żółwik
mkj
24 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Moje życzenie zaczyna się literą "M"
Jest to miłość, której pragnę, której Ty też chcesz
Luca Hepburn Twój avek jest najpiękniejszy na świecie, normalnie nie mogę się napatrzeć <3 i podrzucam Ci Lilę i Finna, bo podobny wiek <3
powitalny kokos
michałowa
barman — Shadow
24 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Nie wierzy w miłość, bo jak był w Paryżu, to kobieta którą kochał mu uciekła. Teraz barmanuje w Shadow i patrzy za ONS
Lila Barnard dziękuję!!! to znaczy, że te dwa palce to nie ocena :D
Jeśli chodzi o Finna, to możemy być super kumplami, o ile nie będzie patrzeć z góry przez ten wzrost wielkolud jeden! I może do tego byśmy się ograniczyli? W sensie... relek mam dużo a nie lubię kolekcjonować za dużo rzeczy, których później i tak nie zagramy xd a dla kumpla miejsce jakieś znajdę na pewno za jakiś czas!!
sumienny żółwik
mkj
24 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Moje życzenie zaczyna się literą "M"
Jest to miłość, której pragnę, której Ty też chcesz
Luca Hepburn na pewno nie będzie patrzeć na niego z góry, więc super kumple <3 więc w takim razie liczę w najbliższym czasie na grę!
powitalny kokos
michałowa
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
przyszłam jeszcze tutaj (wiem, że wiszę ci grę), bo przecież pracujemy razem w Shadow!

Luca Hepburn
25 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
tu dici 'non ho niente' / ti sembra niente il sole, la vita, l'amore / meraviglioso / il bene di una donna che ama solo te / la luce di un mattino, l'abbraccio di un amico, il viso di un bambino / meraviglioso
Luca Hepburn jest tylko rok młodszy od Nicky'ego, ale widzę kilka punktów zaczepienia od spotu zaczynając a na wyjeździe do Paryża kończąc, więc może się chociaż znają? ^^
niesamowity odkrywca
dominicky
yo — cm
about
Luca Hepburn Ten sam wiek, ta sama praca, trudno by się nie znali, więc podrzucam Nyę <3
barman — Shadow
24 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Nie wierzy w miłość, bo jak był w Paryżu, to kobieta którą kochał mu uciekła. Teraz barmanuje w Shadow i patrzy za ONS
Julia Crane-Hale no co Ci powiem, wiem, że musimy się lubić i wiem, że świetnie nam idzie rozpoczęcie wątku, ale w końcu się uda, nie? Pytanie jak bardzo się lubimy?

nicky nordberg możemy być super partnerami do chodzenia na piwo i do narzekania na to, jak życie jest wspaniałe? Lubimy tatuaże ale fakt, że oboje mieli epizod w Paryżu raczej drażliwy dla Luci, bo jednak tego dobrze nie wspomina. Chociaż, chyba żaden z nich nie jest całkowicie zadowolony z czasów pobytu tam? Więc pewnie kolejny wspólny powód do narzekania, w sumie nie wiem może nie umiem czytać i tego nie wyczaiłem, ale może w podobnym okresie w Paryżu też byli?

Nya Sheehy tutaj w sumie miałem trochę zagwozdkę... wiek mają bardzo zbliżony, oboje są stąd, a Luca był w sumie dobrym dzieciakiem. Uczył się, ogarniał sporty, ale był też duszą towarzystwa, może był członkiem towarzystwa, które trochę męczyło Nyę w szkole? On może nigdy jej nic nie zrobił, ale był obok i też jak coś to też podśmiechujki w jego wykonaniu się pojawiały, tak "nieszkodliwie", co wiadomo, że prawdą nie jest.
Na początku może dałbym im taki lekki negatyw, bo mimo, że razem pracują to nie zostali nagle przyjaciółmi, zwłaszcza, że Luca też się trochę zmienił względem tego jaki był kiedyś i pewnie mógł być dla niej złośliwy teraz bardziej niż w szkole, ale powoli się do siebie przekonują i może się to powoli zmienić w lekki pozytyw?
sumienny żółwik
mkj
ODPOWIEDZ