lorne bay — lorne bay
25 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Jeffrey Prescott
Jakiś czas temu wrócił do Lorne Bay po studiach (i nie tylko) w Sydney, naprawia samochody i jest kierowcą... karawanu pogrzebowego!
Presley Prescott
Ukochana siostra, świetnie się dogadują ale jak to w rodzinie też często się kłócą. No siostra, nie?

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

sumienny żółwik
mkj
27 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Jest taki rodzaj ludzi, do których należałoby strzelać, zanim powie się im dzień dobry. Choć z drugiej stromy nie są warci nawet kuli, która ich zabija.
Jeffrey Prescott, cześć! Chyba mnie nie lubisz? A moze to ja nie lubie Ciebie? Kobiety to takie utrapienie, ehh :lol:
powitalny kokos
Christopher
23 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
So I hit my head up against the wall Over and over and over and over again and again 'Cause I don't wanna be like them I hit my head up against the wall Over and over and over and over again And again and again and again
Christopher Hale Bez nas nie byłoby tak fajnie :lol:
Jeffrey Prescott My to się może jednak lubimy? ^^
powitalny kokos
Euridice Quinn
lorne bay — lorne bay
25 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Christopher Hale dobra, ktoś mi musi wreszcie wytłumaczyć jaka dokładnie relacja jest między tobą i Daisy, bo serio się pogubiłem XD ale wychodzę z założenia, że sympatia między nami nie istnieje i hejt hejt hejt, ot co.

euridice quinn za to tutaj nie hejt, hejt, hejt, a love, love, love. Eurydyka nasza obracała się w złym towarzystwie? To zaliczmy do tego towarzystwa Jeffreya! Mogą się znać, lubić i może kiedyś między nimi nic nie było, ale od kiedy Jeff wrócił po studiach - nieskończonych z chęcią zapomnięcia, to... może Eurydyka trochę mu w tym pomagała?
sumienny żółwik
mkj
23 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
So I hit my head up against the wall Over and over and over and over again and again 'Cause I don't wanna be like them I hit my head up against the wall Over and over and over and over again And again and again and again
Jeffrey Prescott No i pięknie! Z Eri jest bardzo pomocna dziewczyna, więc dlaczego by nie 8) Jak dawno wrócił? I jaką relację im dajemy w tym momencie ^^
powitalny kokos
Euridice Quinn
bibliotekarka — Dom Kultury
27 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Dwudziestosiedmioletnia bibliotekarka, marząca o swoim prywatnym księciu na białym koniu. Zupełnie nie pasuje do tego świata i próbuje ułożyć swoje życie na nowo i na swój własny sposób.
Jeffrey Prescott cześć <3 nie chcesz naprawić mojego garbuska?
sumienny żółwik
BlackSwan90#4142
Bramkarz — The Woolshed
29 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Bywam niepokorny. Trochę spokojny.
Do zaangażowania mi daleko, ale za to ćwiczę opiekę na swoim psie.
Mam nieodparte wrażenie, że życie gra ze mną w durnia.
Ono wygrywa.
Hej! Jeffrey Prescott

Pewnie naprawiasz Darylowi motor gdy ten zawiedzie. Może od czasu do czasu wychodzimy jako kumple ndo knajpy? :hm: może też razem podrywamy?
ambitny krab
Daryl Stark
ODPOWIEDZ