strażaczka wkrótce na wolnym — LORNE BAY FIRE STATION
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Thought I'd end up with Dale
But he wasn't a match
Wrote some songs about Luke
Now I listen and laugh
Even almost got married
And for Colton, I'm so thankful
autumn goldsworthy
W tym miejscu możesz wpisać kilka podstawowych informacji o swojej postaci
otis goldsworthy
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

studentka, która pracuje — w biurze
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
kiedyś zostanie pełnoprawnym inżynierem i coś będzie tworzyć, a póki co psuje sobie życie uczuciowe i zarabia ogarniając papierki w dziale HR
Ojej, hej autumn goldsworthy, łap rorey fitzgerald po sąsiedzku na jakiś pozytyw i Remi Blackwell na super kolegę z pracy :fox: :fox:
przyjazna koala
-
listonosz — poczta
28 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
ludzie, zejdźcie z drogi, bo listonosz jedzie!;
rozwozi listy i paczki, sprzedaje łaszki w sieci, dużo żartuje i pyka w kosza.
towarzyska meduza
-
strażaczka wkrótce na wolnym — LORNE BAY FIRE STATION
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Thought I'd end up with Dale
But he wasn't a match
Wrote some songs about Luke
Now I listen and laugh
Even almost got married
And for Colton, I'm so thankful
gemma macfarland hejo! Remi Blackwell to na pewno super kolega! Mało tego - z tego, co widzę to z niego całkiem fajna, pozytywna kulka energii, więc na pewno się polubią i pewnie często sobie dogryzają jednak. I pewnie Autumn kilka razy próbowała go umówić na jakąś randeczkę z jej koleżanką, ale pewnie źle dobierała te koleżanki i nic nie pykło.

A co do rorey fitzgerald to myślę, że mogło się zacząć od sąsiedzkiej prośby o podlanie kwiatków pod nieobecność Autumn i pewnie dopiero Rorey uświadomiła Autumn, że halo, sąsiadko, ale tych kaktusów to się tak nie zalewa wodą ile wlezie, bo je pani przemoczy. A tak to podejrzewam, że Autumn dość często wpada do rodzinnego baru Fitzgeraldów. :)

Otis Goldsworthy :koala: :koala: :koala:
studentka, która pracuje — w biurze
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
kiedyś zostanie pełnoprawnym inżynierem i coś będzie tworzyć, a póki co psuje sobie życie uczuciowe i zarabia ogarniając papierki w dziale HR
autumn goldsworthy pisze: 07 lip 2021, 23:14
gemma macfarland hejo! Remi Blackwell to na pewno super kolega! Mało tego - z tego, co widzę to z niego całkiem fajna, pozytywna kulka energii, więc na pewno się polubią i pewnie często sobie dogryzają jednak. I pewnie Autumn kilka razy próbowała go umówić na jakąś randeczkę z jej koleżanką, ale pewnie źle dobierała te koleżanki i nic nie pykło.

A co do rorey fitzgerald to myślę, że mogło się zacząć od sąsiedzkiej prośby o podlanie kwiatków pod nieobecność Autumn i pewnie dopiero Rorey uświadomiła Autumn, że halo, sąsiadko, ale tych kaktusów to się tak nie zalewa wodą ile wlezie, bo je pani przemoczy. A tak to podejrzewam, że Autumn dość często wpada do rodzinnego baru Fitzgeraldów. :)

ahahaha, totalnie to biorę! Remi jest zbyt miły, żeby odmówić tych randek, więc będzie je dzielnie znosić! :lol: I na pewno bardzo ją lubi :exited:

A z Rorką jasne, może na nią liczyć, uratuje jej kwiatki przed zagładą :lol: A w barze zawsze może liczyć na najlepsze drinki 8)
przyjazna koala
-
antykwariusz — basara
30 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Sprzedaje stare książki, wychowuje samotnie sześcioletniego urwisa i w końcu też postawiła na siebie, dając szansę relacji z Vinniem.
Dzień dobry autumn goldsworthy ^^
Ebenhartowie
Magda
doktorantka psychologii — uniwersytet
31 yo — 161 cm
Awatar użytkownika
about
Doktorantka psychologii i współwłaścicielka szkoły nurkowania, która właśnie poroniła
autumn goldsworthy skoro mieszkasz po sąsiedzku z Rorey to i z Nina Maclerie , bo one mieszkają razem, więc też chce jakieś koleżanki + Nina jest ratownikiem medycznym i jeździ w karetce, więc też się mogą widywać w pracy jak akurat straż będzie potrzebować pogotowia, a zazwyczaj chyba potrzebuje xd
rozbrykany dingo
catlady#7921
inej - gin - james - leonard
strażaczka wkrótce na wolnym — LORNE BAY FIRE STATION
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Thought I'd end up with Dale
But he wasn't a match
Wrote some songs about Luke
Now I listen and laugh
Even almost got married
And for Colton, I'm so thankful
Gemma, oks, klepnięte!

Neva Ebenhart tyle lat <3 Totalnie idziemy w bliskie kumpelskie relacje, prawda? Autumn będzie tą cool ciotką dla synka Nevy, bo jakże inaczej! Wydaje mi się, że mogły nawet trochę się koleżankować za dzieciaków/nastolatków, bo Autumn była dość znana, choć trzymała się raczej "swoich ludzi", ale z drugiej strony fajnie jeśli ta przyjaźń taka dojrzalsza i szczersza się stała dopiero w ostatnich latach. Może Autumn jej trochę pomagała jak Neva była w ciąży i w późniejszym czasie? Zwłaszcza, że mieszkaja obecnie na jednej dzielni to myślę, że się często odwiedzają. I generalnie w tym kierunku byśmy leciały, co? <3

Nina Maclerie o kurcze, ja tutaj widzę trochę takie love-hate, że niby się lubimy, ale kłócić się też potrafimy! Możliwe, że wymiany zdań w wykonaniu tych pań mogą być dość burzliwe, ale w gruncie rzeczy niech się dogadują! Chociaż też fajnie byłoby czasami urozmaicić im rozgrywki zawodowe, gdzie właśnie by się nie zgadzały i np. dochodziły między nimi do potyczek słownych. Zawsze to jakieś iskierki w pracy i dramki. <3
antykwariusz — basara
30 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Sprzedaje stare książki, wychowuje samotnie sześcioletniego urwisa i w końcu też postawiła na siebie, dając szansę relacji z Vinniem.
autumn goldsworthy pisze: 08 lip 2021, 21:03
Neva Ebenhart tyle lat <3 Totalnie idziemy w bliskie kumpelskie relacje, prawda? Autumn będzie tą cool ciotką dla synka Nevy, bo jakże inaczej! Wydaje mi się, że mogły nawet trochę się koleżankować za dzieciaków/nastolatków, bo Autumn była dość znana, choć trzymała się raczej "swoich ludzi", ale z drugiej strony fajnie jeśli ta przyjaźń taka dojrzalsza i szczersza się stała dopiero w ostatnich latach. Może Autumn jej trochę pomagała jak Neva była w ciąży i w późniejszym czasie? Zwłaszcza, że mieszkaja obecnie na jednej dzielni to myślę, że się często odwiedzają. I generalnie w tym kierunku byśmy leciały, co? <3
są między nimi tylko dwa lata różnicy, więc faktycznie mogły znać się ze szkoły, ale Neva też raczej trzymała się określonego grona, więc pasuje mi to zacieśnienie więzi w późniejszym czasie. Chociaż nie mówiła o tym głośno, to na pewno przydało jej się wszelkie wsparcie w ciąży i po niej, więc teraz jak najbardziej mogą się przyjaźnić <3 to co, zacząć nam od razu? ^^
Ebenhartowie
Magda
strażaczka wkrótce na wolnym — LORNE BAY FIRE STATION
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Thought I'd end up with Dale
But he wasn't a match
Wrote some songs about Luke
Now I listen and laugh
Even almost got married
And for Colton, I'm so thankful
Neva Ebenhart pewka! <3
dziennikarka — Cairns Post
26 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Dziennikarka w The Cairns Post pisząca nudne rubryki. Jeździ czerwonym skuterem, bawi się w detektywa amatora i dorabia w szpitalu, żeby wspomóc ukochaną rodzinę.
"Hej, jestem twoją małą zabawką. Kiedy brat miał dość, to to mi plotłaś warkoczyki albo bawiłaś się w fryzjerka ścinając grzywkę aż do samej skóry. Byłam testerem, ale też jedną z osób, którymi należało się zaopiekować. Zawsze podziwiałam to, że umiesz użyć pięści. Że potrafisz się obronić i równie twardo stanąć po stronie innych. Mówisz co myślisz, nie boisz się (a przynajmniej ja tak to widzę) i zawsze mogłam na ciebie liczyć aż.. no właśnie. Chyba teraz nie za bardzo się dogadujemy, bo jestem w związku z Apollo, który źle mnie traktuje a ja tego nie widzę. Nie w ten sam sposób, bo wierzę, że jednak coś z tego będzie a ty twierdzisz inaczej. Dużo się o to kłóciłyśmy. Nadal to robimy, bo ja ciągle tkwię w toksycznej relacji, z której ty chciałabyś mnie uwolnić, ale zarazem masz dość. Tak długo o mnie walczyłaś a ja nie słuchałam.. to jak rozmowa ze ścianą a ty też masz swoje granice.
Pewnie niebawem powiesz - a nie mówiłam."

autumn goldsworthy
mistyczny poszukiwacz
Lorde
strażaczka wkrótce na wolnym — LORNE BAY FIRE STATION
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Thought I'd end up with Dale
But he wasn't a match
Wrote some songs about Luke
Now I listen and laugh
Even almost got married
And for Colton, I'm so thankful
Calie Goldsworthy siostrzyczka <3 wgl ja bardzo propsują tą mordkę, bo mi się dobrze kojarzy. :)

I w sumie nic dodać, nic ująć. Bardzo mi się ta wzmianka podoba! I Autumn na pewno traktuje Calie jak taki mały skarb, o który trzeba dbać, ale natura jej nakazuje jednak uświadamiać młodą, że zasługuje, by wszyscy padali jej do stóp, o. <3
ODPOWIEDZ