neonatolog — Cairns Hospital
57 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Żona poprzedniego dyrektora szpitala w Cairns. Neonatolog, który przerywa urlop w Europie i wraca do Lorne Bay, by skonsultować pewien przypadek medyczny i przy tej okazji sprawdzić, co słychać u jej dorosłych dzieci, które zostały w mieście.
Olivia Westbrook
Żona, matka, lekarz. Znamy się ze szpitala, z sąsiedztwa, a jeśli znasz innych Westbrooków, to ją też.
Stanley Westbrook
drugi mąż, od 25 lat razem

jej syn z pierwszego małżeństwa
kiedy się zrobi, będzie kochał mamę

Jude Westbrook
syn Stanley'a, pasierb Liv, ale traktuje go jak własne dziecko

Lisbeth Westbrook
najmłodsza. Wspólna córka Liv i Stana, ich oczko w głowie


IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

60 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
satyr, *-holic, architekt, koneser...
ponoć potrzebujesz starszych znajomych - polecam się :) tylko pamiętaj - przyjaźń między mężczyznami i kobietami nie istnieje (ale jak chcesz mogę się przyjrzeć temu celulitowi)....

Olivia Westbrook
Poszukiwania

Z tonącej mej głowy, czasem miłość ucieka.
Na ląd uchodzi jak szczur.
Za burtą mych oczu może nic cię nie czekać,
lecz tonąć nie boisz się już

ambitny krab
visioner
neonatolog — Cairns Hospital
57 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Żona poprzedniego dyrektora szpitala w Cairns. Neonatolog, który przerywa urlop w Europie i wraca do Lorne Bay, by skonsultować pewien przypadek medyczny i przy tej okazji sprawdzić, co słychać u jej dorosłych dzieci, które zostały w mieście.
Lucas Polanski pisze: 07 lip 2021, 19:46
tylko pamiętaj - przyjaźń między mężczyznami i kobietami nie istnieje
I na tym polega jej urok :evil: Ej, bo Westbrookowie jakiś czas temu przeprowadzali się z Fluorite View do Pearl Lagune, bo na stare lata zachciało im się domu na plaży i to Lucas na pewno wszystko im urządał po starej znajomości. Ja tu wyczuwam jakieś piękne retro na etapie projektowania garderoby i problemy w stylu "no to ile szuflad na bieliznę robimy" :hihi: Lucas Polanski
60 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
satyr, *-holic, architekt, koneser...
I to jest plan. Piszę się na to. xD

Olivia Westbrook
Poszukiwania

Z tonącej mej głowy, czasem miłość ucieka.
Na ląd uchodzi jak szczur.
Za burtą mych oczu może nic cię nie czekać,
lecz tonąć nie boisz się już

ambitny krab
visioner
gimnastyczka artystyczna — reprezentująca Australię
22 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła Remigiusa, wierząc, że przez nią był nieszczęśliwy i jednocześnie odebrała sobie jedyny powód do szczęścia.
Hej mamo! <3 <3 <3
My to wiadomo, że wiemy, co i jak <3 No, ale dam Ci jeszcze Mari Chambers z uwagi na szpital :| Niebawem się pewnie poznają, jak ją Jona przedstawi i Olivia na pewno i ją będzie kochać, prawda? Prawda :| Wiadomo też, że pewnie się znają z Francis Winfield, wierzę, że Olivia na niego głosowała :lol: Na pewno ceni sobie takie wyborne sąsiedztwo, dobrze, że się przeprowadzili <3 No i nie wiem, czy chciałabyś coś z Diviną jeszcze :hihihi:

Olivia Westbrook
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
Hej! <3

To ja Twój ukochany student, któremu dawałaś korki, a potem wcisnęłaś w ręce małą Lisę i kazałaś zmieniać pieluchy...

Kochamy się mocno, loffki i kisski,
widzimy się na spotkaniu zarządu!

Dżon :idiot:
neonatolog — Cairns Hospital
57 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Żona poprzedniego dyrektora szpitala w Cairns. Neonatolog, który przerywa urlop w Europie i wraca do Lorne Bay, by skonsultować pewien przypadek medyczny i przy tej okazji sprawdzić, co słychać u jej dorosłych dzieci, które zostały w mieście.
Lucas Polanski to zgłoszę się do gry, jak już będę miała więcej czasu na cokolwiek <3

Lisbeth Westbrook córko <3 Miłość największa <3 Dobra, to z Mari Chambers zagramy od początku, staraj się, zrób dobre wrażenie ^^ a w sekrecie powiem ci, że chciałam nawet brać dom koło Francis Winfield, żeby byli sąsiadami, ale moja wewnętrzna Olivia powiedziała mi, że potrzebuje ładniejszego domu :lol: Ale mieszkają blisko siebie i nie pogardzę jakąś kolacją we czwórkę, hehe. A Divinę póki co zostawmy, niech spłynie na nas wena <3

jonathan wainwright
jonathan wainwright pisze: 08 lip 2021, 13:05
widzimy się na spotkaniu zarządu!
xoxo, nie :| Ale cala reszta tak <3
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
to jeszcze podrzucam Julię z grona ludzi starszych

Olivia Westbrook
Producent || Dokumentalista — Eclipse Pictures
38 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Razem z Lisą łatają swój pokiereszowany związek, ale jemu nadal marzy się ucieczka z Lorne bay; chociaż na kilka chwil.
Olivia Westbrook

^^ kochasz zięcia?
neonatolog — Cairns Hospital
57 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Żona poprzedniego dyrektora szpitala w Cairns. Neonatolog, który przerywa urlop w Europie i wraca do Lorne Bay, by skonsultować pewien przypadek medyczny i przy tej okazji sprawdzić, co słychać u jej dorosłych dzieci, które zostały w mieście.
Julia Crane z Shadow panie raczej nie będą się znać, bo Liv tam nie bywa :twerk: Ale mieszkają w tej samej dzielnicy, niech znają się z ulicy, plaży albo każdego innego miejsca w Pearl :jupi:

remigius soriente tak bardzo, że pierwszą grę z mężem zatytułowałam "Gdzie zakopać zięcia?" :fox: Ale tak, broni go przed Stanem i nawet planuje zaprosić zięcia na kolację, więc staraj się, staraj, bo ładny z ciebie chłopiec i rodzinnych zdjęciach dobrze byś wyglądał ^^
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
zdarzyło jej się trochę nieprzyjemności, więc niecałe dwa lata temu wróciła z powrotem do lorne bay, by zamieszkać tutaj i znaleźć pracę w okolicznym mieście jako dźwiękowiec. jest trochę zagubiona w życiu, nie ma konkretniejszych planów i szuka własnej ścieżki
Olivia Westbrook bądź moją przyszywaną matką znowu, co
niesamowity odkrywca
m.
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
Olivia Westbrook pisze: 12 lip 2021, 19:34
Julia Crane z Shadow panie raczej nie będą się znać, bo Liv tam nie bywa :twerk: Ale mieszkają w tej samej dzielnicy, niech znają się z ulicy, plaży albo każdego innego miejsca w Pearl :jupi:
mogą być sąsiadkami! (plus, minus) i już widzę jak Julia przewraca oczami, bo jakaś rada sąsiedzka wydaje przyjęcie i trzeba upiec ciasto czy coś :lol:

Olivia Westbrook
ODPOWIEDZ