sierżant — australian federal police
37 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Były żołnierz, teraz policjant. Trochę mu to zajęło, ale w końcu odważył się zrezygnować ze wszystkiego dla Danny'ego.
judah westbrook
Pan policjant, były żołnierz. Dość ponury i niemiły, straszny pesymista.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

neonatolog — Cairns Hospital
57 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Żona poprzedniego dyrektora szpitala w Cairns. Neonatolog, który przerywa urlop w Europie i wraca do Lorne Bay, by skonsultować pewien przypadek medyczny i przy tej okazji sprawdzić, co słychać u jej dorosłych dzieci, które zostały w mieście.
właściciel szkoły nurków — i nurek ratownik
33 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Współwłaściciel szkoły nurkowania, nurek-ratownik, a do tego szuka nowych kłopotów w życiu.
jak pesymista to mogę dać Willa do ponurego ziomkowania! A jak wolisz kontrastowo, to Remi Blackwell, bo jest tylko rok różnicy między nimi, a i w pracy się pewnie widują przy wypadkach :fox: I w sumie, z Willem też, skoro on szuka zwłok :hm: :hm:
...więc w sumie weź obu i wybierz kogo na co <3
happy halloween
-
gimnastyczka artystyczna — reprezentująca Australię
22 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła Remigiusa, wierząc, że przez nią był nieszczęśliwy i jednocześnie odebrała sobie jedyny powód do szczęścia.
jude westbrook hej członku dwuosobowej grupy najlepszych braci na świcie!!! <33
Wiadomo, że się bardzo kochamy, prawda? :hihihi:
No i myślę, że jak pracuje w policji, to powinien się znać z Francis Winfield chociażby ze względu na Jane, no i to, że też ma militarną przeszłość ;3 A Divina może się go obawiać, bo nie ufa policjantom xD <3
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
Podrzucam moich panów, bo miłość <3

Nie wiem jak nam się układają relacje z Remigio, pewnie Jude się cieszy, że ma takiego wspaniałego szwagra, prawda? Ogólnie to pewnie zna Remka, bo to kumpel Austina, więc nie raz wpadali na siebie.

Poza tym dałabym gdzieś tutaj Jonę, bo wojsko ich mocno łączy, a poza tym Jona jest chrzestnym Lisy, więc też blisko z Westbrookami. Może stacjonowali w jednej jednostce i gdy pan Galaretka (za bardzo kocham ten nick <3) zniknął to Waiwright w jakiś sposób wspierał jude westbrook ?
detektyw — komisariat w lorne bay
32 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Najstarsza córka państwa Harding, miejscowa pani detektyw, posiadaczka nieokiełznanej burzy ciemnych loków i uroczych piegów. Uśmiechem maskuje swoją własną tragedię i okłamuje swojego partnera.
jude westbrook
witam panie sierżancie, na pewno znamy się z pracy, lara przykłada się do swojej pracy, chociaż ostatnio przez wypadek narzeczonego chwilę jej nie było, ale wraca i powoli popada w pracoholizm, także pewnie często się widzimy, szefie :D pytanie czy idziemy w relacje czysto zawodową, czy raczej wyszło to już poza komisariat?
ambitny krab
nikt
Studentka literatury — James Cook University
23 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Werter w damskiej skórze. Miłośniczka literatury romantyzmu. Często "odwiedza" szpital, a w szczególności oddział kardiologii i pulmonologii.
jude westbrook

Wpisuję się, bo Twoi rodzice ratowali mi życie i wiele czasu w szpitalu spędziłam, więc zapewne się znamy. Cass ma werterowską duszę, więc może kiedyś, za nastolatki, wzdychała sobie do Jude napawając się nieszczęśliwą, nieodwzajemnioną miłością :lol: Z czasem jej pewnie przeszło, ale ja tu bym widziała mimo wszystko taką relację niczym brat i siosta!
agentka federalna — Australian Federal Police
29 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Posterunek policji w Lorne Bay zamieniła na oddział policji federalnej w Cairns i teraz próbuje godzić jakoś wszystkie obowiązki świeżo upieczonej agentki z rolą młodej mamy oraz żony marynarza Robina.
Ej, skoro Jude przyjaźni się z Robinem, to i nasza dwójka powinna się znać ^^ :hihihi: jude westbrook
Główny nadinspektor — Lorne Bay Police Station
48 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Dzień dobry, jude westbrook. Przybywam, bo jestem nowym głównym nadinspektorem: przybyłem dwa tygodnie temu do Lorne, przejmując stanowisko po poprzednim "szeryfie", który zapewne odszedł na emeryturę. Przyjechałem ze stolycy i jestem... specyficznym typem. ;) Tak naprawdę różne relacje pracowniczo-międzyludzkie mogą się rozwinąć w trakcie gier (a chciałbym mieć gry z podwładnymi XD), ale póki co sytuacja przedstawia się tak, jak opisałem w swoim poście:
Val był w mieście od dwóch tygodni - zanim się ogarnął i zaaklimatyzował, minęło kilka dni, ale w końcu dał radę przejrzeć wszystkie papierzyska, wszystkie sprawy, które czekały na jego nowym biurku (było ich trochę), zapoznał się z nowymi podwładnymi (przynajmniej w takim stopniu, w jakim się dało: Valentine nie był przesadnie towarzyskim typem i w zasadzie jego zapoznawanie się ograniczyło się póki co do przedstawienia się na zebraniu, wypytania o szczegóły, które wydawały mu się niejasne, ewentualnie odpowiadania na pytania, jeśli ktoś jakieś miał).
(...)
- Szefie, ktoś na pana czeka - poinformowała jakaś głowa, wetknięta przez drzwi. To chyba był któryś z detektywów - Val nie był pewien, bo nie przykładał większej wagi do tego, kto pod nim pracuje. Nie tak, że zupełnie ignorował podwładnych, ale nie zdążył jeszcze wszystkich zapamiętać, a prawda była taka, że bardziej się w tym momencie skupiał na sprawach, które go zarosły, niż na zaczęciu rozróżniania ludzi. Zacznie ich rozpoznawać, to pewne - tym bardziej, że każdy człowiek wydawał mu się istotny (tym bardziej po tym, gdy jego partner okazał się być seryjniakiem), ale teraz jeszcze było tego wszystkiego po prostu za dużo.
- Dobra, zaraz przyjdę - rzucił i spokojnie powrócił do przygotowywania sobie kawy.
Dodatkowo jeżdżę specyficznym zabytkowym bentleyem i zdarza mi się zachowywać dość specyficznie: ubierać w ekscentryczne ciuchy, obwieszać się biżuterią i takie tam. Innym razem jestem pod krawatem jak typowy glina.

Val jest też postacią stworzoną w odpowiedzi na szukajki Gwen: od czterech lat w miejscu stoi śledztwo dotyczące zaginięcia jej synka, więc chciałbym przynajmniej część gier oprzeć na tym śledztwie, którym się teraz zajmę.
Jakie chcemy mieć relacje? :D
ODPOWIEDZ