37 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Like a river flows
Surely to the sea
Darling, so it goes
Some things are
meant to be
Jack Finnigan
Komendant straży w Lorne Bay Fire Station | szczęśliwy mąż | pasjonat samochodów, Jacka Danielsa, kawy i papierosów | słoń w składzie porcelany | przyszły tata
Molly Finnigan
You’re my Goddess, my hope, my joy, and my life. Please be with me forever, my love.

Luna Miller
In time of test, family is best.

Maddie Miller
Twins are miracles...

Mavis Miller
...who come in pairs.

Thomas Finnigan
Because I have a brother, I’ll always have a friend.

Finn Finnigan
Little brothers have older siblings to look out for them.

Cobie Finnigan-Hayes
Sisters help make the hard times easier and the easy times more fun.

Atlas Cowen
A friend is someone who understands your past, believes in your future, and accepts you just the way you are.

Dean Washington
True friendship comes when the silence between two people is comfortable.

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

niesamowity odkrywca
milo#6233
Fotograf — BEAST DAYLIGHT PHOTO STUDIO
30 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Manipulant i hazardzista
Stara się nie wtrącać w życie innych
Bo z łatwością potrafi je spieprzyć
Będziemy musieli opić Twoje dzieci, jak już się o nich dowiemy :/
A teraz po prostujmy opijajmy urodziny Ani, jak się trafi jakiś obiadek u Millerów *.*

Jack Finnigan
sumienny żółwik
blueberry
37 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Like a river flows
Surely to the sea
Darling, so it goes
Some things are
meant to be
Dean Washington - whisky na tarasie, trip do Sydney i lot do Vegas - oto rzeczy, które musimy zaliczyć w swoim życiu, Dean :D
niesamowity odkrywca
milo#6233
strażak — w remizie strażackiej
38 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
pan strażak, który zbyt często przynosi do domu te kotki które ściąga z drzew! Teraz zapuścił brodę, a także myśli o zapuszczeniu jakichś korzeni i znalezieniu miłości.
cześć szefie!! Jack Finnigan zwinęłaś mi moje pierwsze wybrane imię dla Remka, więc poproszę jakiś fajny pozytyw :jupi:
towarzyska meduza
-
37 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Like a river flows
Surely to the sea
Darling, so it goes
Some things are
meant to be
Remi Blackwell - a właśnie wpisywałam się do Twoich relacji, ale mnie ubiegłaś! :D Za imię przepraszam, dlatego w zamian proponuję piękną relację! Po pierwsze, w piątki zamawiamy pizzę do roboty, bo strażak musi się jakoś odżywiać, więc wtedy mamy czas na integrację. Po drugie, Jack na pewno powtarza Remiemu, że strażak w oczach kobiet jest super męskim i seksownym zawodem, dlatego na pewno kiedyś znajdzie wymarzoną kobietę (a może już znalazł i podzieli się nowinami z kumplem?). Jack z kolei opowiada Remiemu, że stresuje się ciążą swojej żony i czasem, przechodząc przez biuro, wtrąca różne dziwne ciekawostki o dzieciach. No i przede wszystkim - kiedy Remek uległ wypadkowi, zapewne Jack nie był jeszcze komendantem, jednak i tak wspierał kolegę po fachu w szpitalu, trzymając za niego mocno kciuki. A codziennie rano sztama, żółwik, czy co tam sobie zamarzysz :D

A któregoś razu zorganizujemy rafting, a po raftingu grill w Twoim kąciku :D
niesamowity odkrywca
milo#6233
strażak — w remizie strażackiej
38 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
pan strażak, który zbyt często przynosi do domu te kotki które ściąga z drzew! Teraz zapuścił brodę, a także myśli o zapuszczeniu jakichś korzeni i znalezieniu miłości.
Jack Finnigan no po takiej pięknej relacji to ja się już chyba nie mogę gniewać! <33 I póki co Remi randkuje, więc może mu opowiadać co tam się dzieje, albo pytać o radę jak zmienić dziewczynę w żonę, skoro Jack ma doświadczenie! :lol:
I Remi na pewno bardzo doceniał wsparcie, bo wypadek był jednym z najtrudniejszych momentów w jego karierze </3 I ktoś musiał mu przemycać pizze, zwłaszcza przez pierwsze tygodnie w szpitalu! :oops: :oops:
Rafting i grilla też biorę, jak tylko mi się coś zwolni to wpadnę na pw po grę <3
towarzyska meduza
-
32 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
straciłam dziecko, a wraz z nim swoje małżeństwo i nie wiem co mam teraz zrobić
Jack Finnigan siema szefie!
powitalny kokos
Charlotte
37 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Like a river flows
Surely to the sea
Darling, so it goes
Some things are
meant to be
Remi Blackwell - to się mega cieszę i do zobaczenia, na fabule, jak zorganizujemy jakieś służbowe lub mniej służbowe spotkanie <3

Charlie Davies-Callister - witam piękną panią :welcome: Jack totalnie powinien znać się z braćmi Charlie i mówić im, że będzie mieć ich młodszą siostrę na oku! A tak to witamy w zespole, proszę dbać o mieszkańców i strażaków, jak sobie któryś kolano stłucze, hehe. Poza tym wydaje mi się, że pewnie odkąd Charlie straciła dziecko to Jack może jej unikać, bo on właśnie dziecka się spodziewa i według niego rozmawianie o dzieciach przy Charlie może być nietaktowne (pewnie gdy tylko Charlie wróciła do pracy to złożył jej kondolencje i chciał wysłać na urlop, ale Charlie się nie zgodziła?). Dlatego przy Charlie taktownie zaczyna milczeć. I może wcześniej rozmawiali nawet jakoś koleżeńsko, o życiu w miasteczku, jedzeniu, rowerach, autach - no, jak to w pracy - a teraz nie rozmawiają nic i Charlie może się zastanawiać, o co chodzi? Możemy nawet zagrać taką grę, jeśli będziesz chciała - że Charlie powie Jackowi, że nie musi się przy niej hamować tylko z powodu jej osobistej tragedii. No chyba że musi, wszystko do ustalenia!
niesamowity odkrywca
milo#6233
strażaczka wkrótce na wolnym — LORNE BAY FIRE STATION
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Thought I'd end up with Dale
But he wasn't a match
Wrote some songs about Luke
Now I listen and laugh
Even almost got married
And for Colton, I'm so thankful
Jack Finnigan witam <3 Jak na razie jedyna pani strażak w składzie. Proszę o dobre przyjęcie! :D
36 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
"36 letni adwokat samego diabła" a prócz tego prawie przykładny mąż i obywatel.
Witaj Jack Finnigan !
Wygląda na to, że będziemy sąsiadami. Z tej okazji zapraszamy z Molly Finnigan na kolację. Może uda nam się namówić kilku innych sąsiadów na kieliszek czegoś mocniejszego w celu lepszego poznania się? :lol:
ambitny krab
Oscar
manager pracujący tam — gdzie pracuje Pandora
33 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Jeden z Finniganów. Do niedawna był managerem znanej aktorki, z którą przypadkiem ma dziecko. Półroczną Charlotte wychowuje sam, bo jej matka wylądowała na odwyku.
Jack Finnigan bracie :welcome: :exited:
ambitny krab
pan Finnigan
23 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
nie zmieniły mnie pieniądze, zmieniło mnie co widziałam
Jack Finnigan wpisz mnje <3
powitalny kokos
nick
ODPOWIEDZ