przewodniczka — park wodny
22 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Studiuje, pracuje jako przewodniczka. Zbyt dużo czasu, przeznacza na plażę niż na coś zupełnie innego.
Stella Cowen
Widzimy się na uczelni, chętnie z wami pogadam o czym tylko chcecie. Ale jeśli zacznę gadać o wodzie, zwierzętach oraz innych sprawach o Ekologii, to już nie moja wina. Serio..
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

wystrzałowy jednorożec
Martyna
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Hejka Stella Cowen
W zbliżonym wieku mam Lisbeth Westbrook, ale ona nie jest zbyt towarzyska, więc mogłabym zaproponować jakąś sytuację, w której zrobiła na Stelli jakieś złe wrażenie i od tego czasu za bardzo za sobą nie przepadają :hihihi: No i jeśli chciałabyś z jakąś moją inną postacią relację, to też śmiało możemy coś wymyślić, wszystkie są podlinkowane w profilu <3
przewodniczka — park wodny
22 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Studiuje, pracuje jako przewodniczka. Zbyt dużo czasu, przeznacza na plażę niż na coś zupełnie innego.
Cześć Divina Norwood <3
Słuchaj, jedyna szansa na wkurzenie i takie mocne przeciągnięcie struny u Stelli to negatywne nastawienie na wodę. Więc musiałby mieć jakieś inne np. zdanie lub sposoby naprawienia jakiegoś problemu. Stell jest wręcz maniaczką, więc jeśli twoja Lis by na nią naciskała, mówiła że to co ona robi jest idiotyczne... to od razu trafiłaby na czarną listę. :lol: Mogły też się pokłócić, kiedy obie wpadły na siebie na oznakowaniu plaży, jak żółwie składają jajka, pewnie pokłóciły się dość mocno przy oznakowaniu, może nawet jedno jajko przez to ucierpiało. Za to na serio, serio czarna lista murowana, pamiętaj to ostateczność! :lol: :lol:
Jeśli chodzi o Lis, oddam tobie dodatkowo moją Orkę. (Wiem, że mają gify i zdjęcia razem) Czytałam, że czasem jest kelnerką, prawda? Być może pracowała w jakieś restauracji, która należy do jej rodziny? Albo wpadały na siebie w miejscu, gdzie moja Aurora dorabia? Na bank by jej pomogła, nawet talerzyk wzięłaby na siebie, gdyby jakiś by się zbił. <3

Dla twojej Marienne mogę oddać Maddie i Polly, ponieważ są bardzo podobnego wieku. Raptownie jeden rok + i - :lol: (z Maddie mamy wspólne zdjęcia) Chętnie oddam na przyjaciółkę, znajomą z widzenia lub taką bardziej długoletnią znajomość. Tutaj wybór zostawiam dla Ciebie <3

A dla Div mogę podrzucić Stelle, jeśli pasuje maniaczka wody :lol:
wystrzałowy jednorożec
Martyna
ODPOWIEDZ