stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
Jerry Lyons
To jest Jerry. Jak widać Jerry nie grzeszy urodą, ale nadrabia radosnymi oczami, szczerym uśmiechem, dobrym humorem, sercem na dłoni i niestosowną do wieku spontanicznością. Przyjechał do Lorne Bay kilka lat temu na wakacje pomóc na farmie po zawale dziadka i jakoś tak się złożyło, że rzucił studia, o jakich marzył od dziecka, doczekał się córki, chociaż nie planował, a na dodatek oddał jej matce wybudowany przez siebie dom i mieszka z dziadkami jak ostatni przegryw, bo w gruncie rzeczy dobry z niego człowiek, tylko trochę nieporadny. W dodatku nie ma chłopina szczęścia w miłości. Ale poza tym jest swój człowiek, który z (prawie) każdym się dogada! Zapraszam, na pewno coś wymyślimy wspólnie <3
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

lisowa
A.
strażak — w remizie strażackiej
38 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
pan strażak, który zbyt często przynosi do domu te kotki które ściąga z drzew! Teraz zapuścił brodę, a także myśli o zapuszczeniu jakichś korzeni i znalezieniu miłości.
Czytając Twój opis mam wrażenie, że byłyby z nas całkiem spoko ziomki :lol: :lol:

Jermaine Lyons
remi
-
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
Remi Blackwell o tak, zdecydowanie panowie nadają na podobnych falach! swojskie chłopaki są! mogli się gdzieś poznać pomagając na jakiejś farmie po pożarze, kilka tygodni później powtórzyła się sytuacja, a ostatecznie od czasu do czasu wyskakują na jakieś piwo czy ogarniają pomoce sąsiedzkie (pewnie Remus z racji swojego zawodu wie więcej, gdzie i kto potrzebuje pomocy) 8)
lisowa
A.
neonatolog — Cairns Hospital
57 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Żona poprzedniego dyrektora szpitala w Cairns. Neonatolog, który przerywa urlop w Europie i wraca do Lorne Bay, by skonsultować pewien przypadek medyczny i przy tej okazji sprawdzić, co słychać u jej dorosłych dzieci, które zostały w mieście.
Jermaine Lyons jest super! Jakiś czas temu Liv z mężem kupili nowy dom i kiedy go urządzali, to na pewno korzystali z usług zakładu, w którym pracuje Jermaine *.* Musieli odbyć sto rozmów, bo wiadomo, baba, ona chce coś ekstra i ma być idealnie według jej wizji i to nic, że się nie da :lol: Ale wszystkie te rozmowy były przyjazne, Liv zawsze szykowała ciasto i kawę, kiedy Lyons z czymś przyjeżdżał i teraz zdecydowanie będzie jej ulubionym stolarzem :exited:
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
jak było ciasto i kawa, to pracować z taką klientką jak Olivia Westbrook to dla Jerry'ego była na pewno sama przyjemność! <3 w rozmowach z klientami Jerry to czaruś o wybitnej cierpliwości wyznający zasadę, że jak trzeba coś zrobić pod wizję klienta, to nie ma zmiłuj i robi się do skutku, więc jak trzeba było to na pewno jakieś wymyślał sposoby, żeby jakoś naokoło zrobić to, co chce Olivia, nawet jeśli czasem wymagało to od niego więcej pracy i pomyślunku, ale że sprytny z niego człowiek, to na pewno sobie poradził! a skoro Olivia ma oprócz neonatologii coś wie o pediatrii, to Jerry - w przypadku jakichś nagłych wątpliwości ze stanem córki - będzie mógł uderzyć do pani doktor w nadziei, że ta nie odmówi mu porady? *.*
lisowa
A.
30 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Panda wyjechała z Australii, by robić karierę w Hollywood. Odnosiła sukcesy, występując w serialach i kasowych produkcjach u boku największych nazwisk w show biznesie. Pół roku temu urodziła córeczkę. Trzy miesiące temu trafiła na odwyk - uzależnienie od antydepresantów i leków przeciwbólowych. Wróciła tutaj tylko ze względu na to, że ojciec dziecka postanowił wywieźć małą ze Stanów.
Jermaine Lyons, wpadam tutaj z Pandą, bo myślę, że kiedy urządzała swój dom, to mogła korzystać z pomocy Lyonsa! No i jeśli chodzi o nieplanowane dzieci to też sobie mogą rękę podać. :lol: Kojarzyć by się mogli myślę nawet od szkoły średniej i ziomkować, jeśli chcesz <33
ambitny krab
missirons#6417
neonatolog — Cairns Hospital
57 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Żona poprzedniego dyrektora szpitala w Cairns. Neonatolog, który przerywa urlop w Europie i wraca do Lorne Bay, by skonsultować pewien przypadek medyczny i przy tej okazji sprawdzić, co słychać u jej dorosłych dzieci, które zostały w mieście.
Jermaine Lyons takiemu fachowcowi zdecydowanie nie odmówi! Dała mu pewnie swój prywatny numer (pss, nie dawaj innym :| ) i zawsze odbiera <3
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
zdarzyło jej się trochę nieprzyjemności, więc niecałe dwa lata temu wróciła z powrotem do lorne bay, by zamieszkać tutaj i znaleźć pracę w okolicznym mieście jako dźwiękowiec. jest trochę zagubiona w życiu, nie ma konkretniejszych planów i szuka własnej ścieżki
Jermaine Lyons to ja się podepnę pod siostrę i powiem, że jeśli faktycznie by się z pandorą w liceum kumplował, to i nellie z tamtych czasów może kojarzyć!
niesamowity odkrywca
m.
Weterynarz — Animal Wellness Center
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach odkurzyła swój dyplom i wróciła do weterynarii, przejęła klinikę, którą chciałaby wykupić a do tego wychowuje pięciolatkę i wciąż próbuje zacząć wszystko od nowa.
Proszę ładnie wpisać Jermaine Lyons dwie najważniejsze kobiety w swoim życiu! :fox:
Obrazek
towarzyska meduza
kwiatek
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
okropne opóźnienie, wybaczcie, kajam się! *.* :monkey:

Pandora Carleton - ze szkoły średniej własnie nie bardzo, bo Jerry wyjechał z miasteczka z rodzicami jak miał 7 lat i wrócił jakieś 8 lat temu, ale! w sumie mogą się ziomkować teraz, jak tak myślę. Skoro Pandora jest sławną aktorką z Lorne Bay, to babcia Jerry'ego na pewno obejrzała wszystkie filmy i seriale z jej udziałem i je uwielbia. Po mieście na pewno przeszły plotki o odwyku Carleton oraz o tym, że ojciec dziecka zabrał jej córeczkę, więc pani Lyons - jako że to kobieta o złotym sercu! - mogła wysłać Jerry'ego z wielkim koszem owoców i warzyw ze swojego ogródka i od tamtej pory odwiedza ją regularnie z podobnym zestawem? <3 no i Jerry wie jak to jest żyć na co dzień bez dziecka, nawet jeśli ma możliwość spotykać córkę prawie codziennie, to jednak nie to samo, więc w tym trochę zrozumie Pandorę

Olivia Westbrook - na pewno nikomu nie sprzeda takich kontaktów! :ok:

nellie carleton - tak jak pisałam u Pandory, nie mieli możliwości się wtedy ziomkować, a teraz tak myślę, gdzie mogli się poznać, to w sumie przychodzi mi do głowy to, że zakład stolarski Jerry'ego może czasem robić jakieś dekoracje większe do teatru, w którym pracuje Nellie i stamtąd mogą się kojarzyć? ewentualnie mogli w ciągu ostatniego roku wylądować na jakiejś randce, ale ona niespecjalnie chce się angażować, Jerry nie potrafi zapomnieć o byłej i nic z tego nie wyszło, ale można pokombinować w jakieś dodatkowe komplikacje! :hm:

Marianne Harding - dwie najważniejsze kobiety w życiu Jerry'ego już mają zapisane miejsce w jego sercu, tylko ktoś nie chce się do tego przyznać na głos </3
lisowa
A.
lek. wet. || inst. jazdy — Stadnina koni Huntingtonów
28 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Sometimes I still have to take a deep breath and remind myself that not everyone will breake me like
you did.
Myślę, że dogadałby się z Max. <33
Bardzo proszę o jakiś pozytyw Jermaine Lyons
Może poznali się przez insta?
sumienny żółwik
13#9694
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
Maxine Hammond w sumie po wstępnym researchu widzę, że Max kumplowała się z Marianne w trakcie studiów i dalej są przyjaciółkami, więc na pewno znać się muszą, bo Mari i Jerry byli ze sobą przez jakieś 6 lat, a ona dalej mieszka na farmie jego dziadków! :lol: Jermaine ogólnie jest pozytywnym i otwartym człowiekiem, więc i z Maxine na pewno się dogadywał :D teraz pozostaje ustalić, na jakiej stopie znajdują się ich relacje po rozstaniu Jerry'ego i Mari? i czy Maxine wzięła stronę przyjaciółki, czy raczej zdecydowała się być Szwajcarią i obecnie kumpluje się też z Jerrym? :hm:
lisowa
A.
ODPOWIEDZ