23 yo — 161 cm
Awatar użytkownika
about
Wyobraź sobie taką scenę: abordaż, chłopaki przeskakują nad relingiem, kordelasy w garściach i wrzeszczą: "Koty! Oddajcie nam swoje koty!"
Minnie Barnard
żyję sobie tutaj w Lorne Bay od urodzenia, moi rodzice mają farmę z owcami i innymi zwierzakami, aczkolwiek wielkim majątkiem to się pochwalić nie możemy. Dlatego też dorabiam jak mogę i ostatnio ogłosiłam w internecie że za drobną opłatą mogę postawić komuś tarota, albo poczytać z dłoni 8)

powitalny kokos
aaaarrrggghhhh
22 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Lorne Bay to nie jest jej wymarzone miejsce na świecie i obudzona o trzeciej w nocy podałaby dwa tysiące lepszych, ale dla Billy'ego zrobię wszystko
Minnie Barnard czy to Ty jesteś przyjaciółką mojego męża?
powitalny kokos
-
23 yo — 161 cm
Awatar użytkownika
about
Wyobraź sobie taką scenę: abordaż, chłopaki przeskakują nad relingiem, kordelasy w garściach i wrzeszczą: "Koty! Oddajcie nam swoje koty!"
Mette Hammond hej, tak! właśnie sama miałam do Ciebie wbijać bo tu jest bardzo dużo połączeń! na pewno znamy się po części właśnie przez Billiego, ale moja rodzina na bank się też znała z twoimi dziadkami - szczególnie, że mieszkamy farmę w farmę :lol: i ja w ogóle myślę, że Minnie shipowała totalnie cały wasz związek, pomagała Billemu z wyborem pierścionka zaręczynowego i w ogóle no zajarana tym maks! może nawet minnie próbuje pokazać że to lorne bay nie jest takie złe i pokazuje jej cały czas jakieś fajne miejscówki żeby ją zachęcić do miasta?
powitalny kokos
aaaarrrggghhhh
25 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
sprzedawca w sklepie muzycznym i kierowca ubera, który lubi sobie pośpiewać; wygadany, lekkomyślny i rozrywkowy; do tańca i do różańca, tylko pewnie będzie mu trzeba wytłumaczyć, jak się modlić.
;> ;> ;> ;> ;>
niesamowity odkrywca
śmieszna
23 yo — 161 cm
Awatar użytkownika
about
Wyobraź sobie taką scenę: abordaż, chłopaki przeskakują nad relingiem, kordelasy w garściach i wrzeszczą: "Koty! Oddajcie nam swoje koty!"
Maverick Hammond omg, hej, cześć, Mave, hej, cześć, ale tu jakoś gorąco, co nie? duszno bardzo, ciężko się oddycha
powitalny kokos
aaaarrrggghhhh
22 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Lorne Bay to nie jest jej wymarzone miejsce na świecie i obudzona o trzeciej w nocy podałaby dwa tysiące lepszych, ale dla Billy'ego zrobię wszystko
Minnie Barnard pisze: 06 lip 2021, 21:44
Mette Hammond hej, tak! właśnie sama miałam do Ciebie wbijać bo tu jest bardzo dużo połączeń! na pewno znamy się po części właśnie przez Billiego, ale moja rodzina na bank się też znała z twoimi dziadkami - szczególnie, że mieszkamy farmę w farmę :lol: i ja w ogóle myślę, że Minnie shipowała totalnie cały wasz związek, pomagała Billemu z wyborem pierścionka zaręczynowego i w ogóle no zajarana tym maks! może nawet minnie próbuje pokazać że to lorne bay nie jest takie złe i pokazuje jej cały czas jakieś fajne miejscówki żeby ją zachęcić do miasta?

Jak najbardziej odpowiada mi taka relacja. Chociaż nie ukrywam, że Mette i tak bywa o nią zazdrosna, bo to jednak całkiem ładna dziewczyna. Tylko, że to nie jest taka chora zazdrość, że Billy nagle nie może się z nią spotykać, ale bardziej na zasadzie "ona pewnie wiedziała pierwsza" "już jej powiedziałeś, prawda?" itd. I chociaż stara się bardzo tego po sobie nie pokazywać w towarzystwie Minnie to czasami jej to nie wyjdzie, nie jest to jednak jakaś złośliwość, a po prostu samo czasami wychodzi, za co Mette pewnie też ładnie przeprasza i proponuję jakiś wypada sama z siebie, o!
powitalny kokos
-
23 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel i kucharz, w restauracji który łapie się każdej możliwej nadgodziny i oferty by zarobić. Nie robiący sobie nic z tego, że ostatnio z przemęczenia prawie padł. Aczkolwiek dla Mette jest, w stanie zrobić wszystko i mógłby spać nawet, w śmietniku.
Minnie Barnard cześć moja najlepsza przyjaciółko <3 tylko spróbuj na mnie powiedzieć Wilhelm, to nie wiem :/
powitalny kokos
nick
ODPOWIEDZ
cron