szuka ojca — mieszka w hotelu
27 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Kiedy jestem sama to czuję, że mam taką moc, Którą mogłabym zniszczyć wszystkie moje paranoje. Którą mogłabym uzdrowić cały chory świat.
Zara Lockard
Szalona z niej babka, zarówno w dobrym i złym tego słowa znaczeniu. W Lorne zaledwie od kilku tygodni, więc szukam głownie nowych znajomości, chyba że ktoś pochodzi z Sydney, gdzie Zara dorastała lub ze Szkocji, gdzie zamieszkała po ukończeniu szkoły średniej.
Keegan Lockard
martwy, ale żywy mąż, z resztą to skomplikowane...

Jebbediah Ashworth
ojciec, który nie wie o jej istnieniu. Przybyła do Lorne, aby go odszukać.

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

mistyczny poszukiwacz
Zaraza
radca prawny — w ratuszu w Lorne Bay
38 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Były wojskowy, który w ostatnim czasie zmienił swoje życie o 180 stopni. Rozstał się z żoną, przeprowadził, znalazł pracę, ale wciąż jest tym samym fajnym facetem, świetnym kumplem i najlepszym bratem na świecie.
:welcome: Mam dwójkę mieszkającą w Sapphire River, Diane Mason i Joshua Martin, przy czym Josh udaje martwego, a Diane udaje niewiniątko. Może któreś z nich będzie ci pasowało do relacji typu "znamy się, może czasem widzimy się w barze, ale kłamiemy i nie mówimy, kim tak naprawdę jesteśmy i co tu robimy" :hell:
Zara Lockard
instruktorka surfingu — surf shop
26 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
zamiast wciągać kreski, wolę głaskać pieski;
instruktorka surfingu, która w głowie ma wieczny melanż.
Zara Lockard, cześć i czołem! Chętnie podrzucę Presley to tych wspólnych imprezek w australijskich barach. Prescott jest tutejsza, zna najlepsze lokale i wie, gdzie najlepiej udać się danego dnia, żeby happy hours było opłacalne. Z kolei Otis Goldsworthy mieszka w tej samej dzielnicy, więc może sąsiedzi - rówieśnicy? :hm: Otis z przyjemnością pokaże jej bagienną okolice i doradzi, jak nie zostać pożartym przez aligatora :lol:
towarzyska meduza
.
szuka ojca — mieszka w hotelu
27 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Kiedy jestem sama to czuję, że mam taką moc, Którą mogłabym zniszczyć wszystkie moje paranoje. Którą mogłabym uzdrowić cały chory świat.
Thomas Winfield, tak sobie myślę, że Diane może być dobrą osobą na właśnie taką relację "wpadamy na siebie, rozmawiamy, ale nie pytamy o prywatne rzeczy i dobrze nam z tym". Tym bardziej, że jest barmanką w Shadow, a Zara pewnie od jakiegoś czasu przychodzi tam wieczorami, kiedy ma dosyć siedzenia w hotelu sama.
mistyczny poszukiwacz
Zaraza
szuka ojca — mieszka w hotelu
27 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Kiedy jestem sama to czuję, że mam taką moc, Którą mogłabym zniszczyć wszystkie moje paranoje. Którą mogłabym uzdrowić cały chory świat.
Presley Prescott pisze: 19 maja 2022, 16:03
Zara Lockard, cześć i czołem! Chętnie podrzucę Presley to tych wspólnych imprezek w australijskich barach. Prescott jest tutejsza, zna najlepsze lokale i wie, gdzie najlepiej udać się danego dnia, żeby happy hours było opłacalne. Z kolei Otis Goldsworthy mieszka w tej samej dzielnicy, więc może sąsiedzi - rówieśnicy? :hm: Otis z przyjemnością pokaże jej bagienną okolice i doradzi, jak nie zostać pożartym przez aligatora :lol:
Biorę obydwie relację :lol: Nawet w sumie nie mam co dodać, oprócz zwrócenia uwagi, że Zara narazie mieszka w hotelu, no i jest w Lorne dopiero od kilku tygodni, więc zarówno z Otisem, jak i Presley musieli się poznać jakoś niedawno.
mistyczny poszukiwacz
Zaraza
projektantka mody, exmodelka — lorne bay
36 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Here we stand - worlds apart, hearts broken in two. Sleepless nights, losing ground, I'm reaching for you... Feelin' that it's gone, can't change your mind. If we can't go on to survive the tide love divides.
Cześć przychodzę, bo moja Leonie to koleżanka po fachu dla Twojej Zara Lockard ;) dzieli je duża różnica wieku, ale może to lepiej, może Zara chodziła po wybiegu prezentując jakaś kolekcje Turner? I może nawet udało im się złapać wspólny język?? :)
towarzyska meduza
leośka#3525
brak multikont
szuka ojca — mieszka w hotelu
27 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Kiedy jestem sama to czuję, że mam taką moc, Którą mogłabym zniszczyć wszystkie moje paranoje. Którą mogłabym uzdrowić cały chory świat.
leonie turner
Myślę, że to spoko pomysł. Tylko Zara studiowała i pracowała w Szkocji, więc musiały mieć jakiś kontakt - albo Leoni z jakiegoś powodu bywała w Szkocji albo zwyczajnie nawiązały współpracę (lub ich przedstawiciele nawiązali) w sieci.
mistyczny poszukiwacz
Zaraza
projektantka mody, exmodelka — lorne bay
36 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Here we stand - worlds apart, hearts broken in two. Sleepless nights, losing ground, I'm reaching for you... Feelin' that it's gone, can't change your mind. If we can't go on to survive the tide love divides.
Zara Lockard myślę że to żaden problem, żeby ich współpracownicy jakos je ze sobą zetknęli :) a później mogło się kręcić :))
towarzyska meduza
leośka#3525
brak multikont
instruktorka surfingu — surf shop
26 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
zamiast wciągać kreski, wolę głaskać pieski;
instruktorka surfingu, która w głowie ma wieczny melanż.
Zara Lockard pisze: 19 maja 2022, 16:14

Biorę obydwie relację :lol: Nawet w sumie nie mam co dodać, oprócz zwrócenia uwagi, że Zara narazie mieszka w hotelu, no i jest w Lorne dopiero od kilku tygodni, więc zarówno z Otisem, jak i Presley musieli się poznać jakoś niedawno.
Dlatego myślę, że obie relacje można po prostu zapoczątkować poprzez grę - z Presley w jakimś pubie, a z Otisem już po tym, jak zatrzymała się w hotelu. Chyba, że to motel w Sapphire River, więc będzie jeszcze prościej - mógł być pierwszą osobą, na którą wpadła w Lorne i tachać jej walizkę przez bagna. Chyba, że Zara zamierza zostać w tej dzielnicy na stałe, tylko pozostaje pytanie czy zara, czy tera, czy kiedy? :lol:
towarzyska meduza
.
szuka ojca — mieszka w hotelu
27 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Kiedy jestem sama to czuję, że mam taką moc, Którą mogłabym zniszczyć wszystkie moje paranoje. Którą mogłabym uzdrowić cały chory świat.
leonie turner super! To w zasadzie możemy je tutaj spotkać, co je zaskoczy. Zara wiedziała co prawda, że Leonie mieszka w Autralii, ale nie miała pojęcia, że jest w Lorne.
mistyczny poszukiwacz
Zaraza
szuka ojca — mieszka w hotelu
27 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Kiedy jestem sama to czuję, że mam taką moc, Którą mogłabym zniszczyć wszystkie moje paranoje. Którą mogłabym uzdrowić cały chory świat.
Presley Prescott pisze: 19 maja 2022, 16:28
Zara Lockard pisze: 19 maja 2022, 16:14

Biorę obydwie relację :lol: Nawet w sumie nie mam co dodać, oprócz zwrócenia uwagi, że Zara narazie mieszka w hotelu, no i jest w Lorne dopiero od kilku tygodni, więc zarówno z Otisem, jak i Presley musieli się poznać jakoś niedawno.
Dlatego myślę, że obie relacje można po prostu zapoczątkować poprzez grę - z Presley w jakimś pubie, a z Otisem już po tym, jak zatrzymała się w hotelu. Chyba, że to motel w Sapphire River, więc będzie jeszcze prościej - mógł być pierwszą osobą, na którą wpadła w Lorne i tachać jej walizkę przez bagna. Chyba, że Zara zamierza zostać w tej dzielnicy na stałe, tylko pozostaje pytanie czy zara, czy tera, czy kiedy? :lol:
:lol: :lol:
Tera jest właśnie w hotelu w Sapphire River, więc Otis jest tym, który napatoczył się jako pierwszy w tej dziurze i został jej przewodnikiem :lol:
Zara to niewiadomo co będzie, pewnie mnie życie zaskoczy jak zwykle :lol:
Z Presley niech się poznają gdzieś podczas jej smutnej, pijackiej rundki po pubach.
mistyczny poszukiwacz
Zaraza
instruktorka surfingu — surf shop
26 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
zamiast wciągać kreski, wolę głaskać pieski;
instruktorka surfingu, która w głowie ma wieczny melanż.
Zara Lockard pisze: 19 maja 2022, 16:40

:lol: :lol:
Tera jest właśnie w hotelu w Sapphire River, więc Otis jest tym, który napatoczył się jako pierwszy w tej dziurze i został jej przewodnikiem :lol:
Zara to niewiadomo co będzie, pewnie mnie życie zaskoczy jak zwykle :lol:
Z Presley niech się poznają gdzieś podczas jej smutnej, pijackiej rundki po pubach.
No i gicior, przyklepane! Jak najdzie Cię ochota na gierkę, to dawaj znać :pirate:
towarzyska meduza
.
ODPOWIEDZ
cron