śpiewa do kieliszka — Moonlight Bar
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Miesiąc temu występowała na ulicach, dziś śpiewa w miejscowym barze, choć w rzeczywistości zawodowo zajmuje się odgrywaniem roli idealnej partnerki, aby po fałszywym ślubie zniknąć z majątkiem nowego męża.
Aura Millburn
W miasteczku znana pod nazwiskiem Mulligan. Od kilku lat zajmuje się oszustwami matrymonialnymi, dlatego tutaj pojawiła się dla swojego kolejnego celu. Dała się poznać jako pogodna, zakręcona dziewczyna, która przez pewien czas śpiewała na nadmorskiej promenadzie. Od kilku tygodni jej głos można usłyszeć też przy wieczornym drinku w Moonlight Bar.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

sumienny żółwik
Magda
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Łap Gwen. Ona już rzadziej bywa w Moonlight, bo rozkręca własny interes, ale część baru wciąż należy do niej. Pewnie podoba jej się, jak Aura śpiewa i lubi przy tym pić 8)
Dam ci też Diane Mason, pracuje u konkurencji, ale mieszka w tej samej dzielnicy. Też ma sporo tajemnic. Widze tu piękną grę, w której obie ściemniają na maxa wszystko o swoich nowych tożsamościach, aż zaplątały się tak bardzo, że zaczęły zapominać, co mówiły na początku :lol:
Aura Millburn
barman/współwłaściciel — Moonlight Bar
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowo skręca blanty, jeszcze lepiej jeździ na desce, a surfuje tak, że się za nim kurzy, do tego polewa piwa w rodzinnym barze, a Lyra go pocałowała
Aura Millburn mów mi szefie ^^
Kogo chcesz ode mnie???
ryder fitzgerald
nata#9784
śpiewa do kieliszka — Moonlight Bar
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Miesiąc temu występowała na ulicach, dziś śpiewa w miejscowym barze, choć w rzeczywistości zawodowo zajmuje się odgrywaniem roli idealnej partnerki, aby po fałszywym ślubie zniknąć z majątkiem nowego męża.
Gwen Fitzgerald pisze: 26 gru 2021, 22:04
Łap Gwen. Ona już rzadziej bywa w Moonlight, bo rozkręca własny interes, ale część baru wciąż należy do niej. Pewnie podoba jej się, jak Aura śpiewa i lubi przy tym pić 8)
Dam ci też Diane Mason, pracuje u konkurencji, ale mieszka w tej samej dzielnicy. Też ma sporo tajemnic. Widze tu piękną grę, w której obie ściemniają na maxa wszystko o swoich nowych tożsamościach, aż zaplątały się tak bardzo, że zaczęły zapominać, co mówiły na początku :lol:
Aura Millburn
no to z Gwen myślę, że są pewnie na takiej luźnej, nie do końca szefowo-pracowniczej stopie, ale też nie stricte koleżeńskiej, skoro mimo wszystko część baru należy do Fitzgerald, więc jakieś tam pozory zachować trzeba :hihihi: a z Diane w sumie jak najbardziej możemy sobie to zostawić do rozegrania w przyszłości, bo może akurat wyjdzie nam z tego coś ciekawego :evil:
Ryder Fitzgerald pisze: 26 gru 2021, 22:04
Aura Millburn mów mi szefie ^^
Kogo chcesz ode mnie???
a jesteś chociaż miłym szefem? ^^ i w sumie to wzięłabym chyba Ryan! jeśli chcesz, to Aura mogła być kiedyś świadkiem tego, jak Hillbury nieudolnie sprzedaje swoim znajomym kolejną, alkoholową wymówkę, więc w barowej toalecie mogła jej podsunąć lepsze rozwiązanie, w reakcji na co Ryan mogła ją zrugać, albo mogły sobie bardziej otwarcie porozmawiać, jak wolisz!
sumienny żółwik
Magda
barman/współwłaściciel — Moonlight Bar
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowo skręca blanty, jeszcze lepiej jeździ na desce, a surfuje tak, że się za nim kurzy, do tego polewa piwa w rodzinnym barze, a Lyra go pocałowała
Aura Millburn NAJMILSZYM!!!
A z Ryan to w sumie możemy rozegrać :hihi:
ryder fitzgerald
nata#9784
śpiewa do kieliszka — Moonlight Bar
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Miesiąc temu występowała na ulicach, dziś śpiewa w miejscowym barze, choć w rzeczywistości zawodowo zajmuje się odgrywaniem roli idealnej partnerki, aby po fałszywym ślubie zniknąć z majątkiem nowego męża.
Ryder Fitzgerald pisze: 27 gru 2021, 09:35
Aura Millburn NAJMILSZYM!!!
A z Ryan to w sumie możemy rozegrać :hihi:
dobra, to złapię cię na pw na dniach :evil:
sumienny żółwik
Magda
onkolog — CAIRNS HOSPITAL
43 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
I want auroras and sad prose
I want to watch wisteria grow right over my bare feet
'Cause I haven't moved in years
Wpadam i ja! Mogę dla odmiany zaoferować tutaj Lyalla, który mógł wpaść na Aurę w Moonlight Bar i pewnie zamarzyło mu się, żeby to w jego knajpie podśpiewywała jakieś cry me a river kiedy kotlety okazałyby się spalone <3 :lol:
Aura Millburn
powitalny kokos
e.
śpiewa do kieliszka — Moonlight Bar
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Miesiąc temu występowała na ulicach, dziś śpiewa w miejscowym barze, choć w rzeczywistości zawodowo zajmuje się odgrywaniem roli idealnej partnerki, aby po fałszywym ślubie zniknąć z majątkiem nowego męża.
Seamus Hillbury pisze: 27 gru 2021, 17:05
Wpadam i ja! Mogę dla odmiany zaoferować tutaj Lyalla, który mógł wpaść na Aurę w Moonlight Bar i pewnie zamarzyło mu się, żeby to w jego knajpie podśpiewywała jakieś cry me a river kiedy kotlety okazałyby się spalone <3 :lol:
spalony kotlet to zbyt duża strata dla ludzkości ;( jeśli jej obieca, że nie będzie ich tak marnował, to może da się przekupić na zmianę miejsca pracy, bo nawet jeśli tego nie pokazuje, to jest to jednak ten typ człowieka, który lubi, jak mu ktoś od czasu do czasu ego przyjemnie połechta komplementami :hihihi:
sumienny żółwik
Magda
Weterynarz — Stadnina koni
27 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Wróciła do leczenia zwierząt i próbuje być szczęśliwa
Hej Aura Millburn, znamy się z pracy więc przychodzę i ja <3
sumienny żółwik
babahassan#0561
śpiewa do kieliszka — Moonlight Bar
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Miesiąc temu występowała na ulicach, dziś śpiewa w miejscowym barze, choć w rzeczywistości zawodowo zajmuje się odgrywaniem roli idealnej partnerki, aby po fałszywym ślubie zniknąć z majątkiem nowego męża.
Padma Stewart pisze: 28 gru 2021, 14:54
Hej Aura Millburn, znamy się z pracy więc przychodzę i ja <3
hejka <3 Aura pracuje tam dopiero od jakiegoś miesiąca, ale jest raczej mega pozytywnie nastawiona, więc jeśli Padma chciałaby być dobrą duszą, która milo przyjęła ją w Moonlight to myślę, że mogły się zakumplować - na tyle, na ile kumplowanie się z oszustką jest możliwe :hihihi:
sumienny żółwik
Magda
studentka, która pracuje — w biurze
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
kiedyś zostanie pełnoprawnym inżynierem i coś będzie tworzyć, a póki co psuje sobie życie uczuciowe i zarabia ogarniając papierki w dziale HR
Aura Millburn chcesz żeby jackson hargreeves był na Twoim tropie? :lol: :lol: :lol: Bo jak ona tak fruwa to nie wiem kogo by ci tu dać, Remka nie masz z czego okradać, Will się nie da złapać, no chyba że jakąś laskę na coś chcesz? :hm:
przyjazna koala
-
śpiewa do kieliszka — Moonlight Bar
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Miesiąc temu występowała na ulicach, dziś śpiewa w miejscowym barze, choć w rzeczywistości zawodowo zajmuje się odgrywaniem roli idealnej partnerki, aby po fałszywym ślubie zniknąć z majątkiem nowego męża.
gemma macfarland pisze: 16 sty 2022, 11:08
Aura Millburn chcesz żeby jackson hargreeves był na Twoim tropie? :lol: :lol: :lol: Bo jak ona tak fruwa to nie wiem kogo by ci tu dać, Remka nie masz z czego okradać, Will się nie da złapać, no chyba że jakąś laskę na coś chcesz? :hm:
myślę, że na razie wystarczy jej jeden z byłych mężów na tropie, aaaale! ładny jest, nie chciałby jej może umilić nocy po tym, jak dopiero tu przyjechała? potem z czasem może by się dało jakieś śledztwo w to wplątać :hihihi:
sumienny żółwik
Magda
ODPOWIEDZ
cron