dziennikarz — The Cairns Post
29 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Dziennikarz, niespełniony żeglarz i posiadacz czarnego notesu, który wszędzie ze sobą zabiera, w przeciwieństwie do ukochanej, której już nie ma
Duke Buckley pisze: 08 lis 2021, 17:34
Rusty Overgaard, podobno złamałeś mojej siostrzyczce serduszko. Więc ja i Dawson Buckley, chyba musimy połamać Ci rączki. I nóżki. I nosek. I...
Dobra, pogroziłam Ci, teraz napiszę już normalnie - Duke pewnie raz czy nie dwa zgrzytał zębami i choć próbuje być Szwajcarią, to nie idzie mu to za dobrze. Regan to jest jego oczko w głowie i to, że mocno ją rozstanie bolało, sprawia, że pewnie ciężko trzymać mu nerwy na wodzy. :lol:
Rusty jest niewinny, absolutnie niewinny! Nawet pierścionek Regan kupił, tylko nigdy jej nie powiedział, że chce uklęknąć na jedno kolano, ale może jakby Duke się chciał poawanturować, to w kłótni Rusty by tym rzucił jako argumentem?
przyjazna koala
nata#9784
Komendant — lorne bay fire station
34 yo — 202 cm
Awatar użytkownika
about
Moje barwy to czarny, od zawsze z nimi w ponurej parze
Życie każe być twardym i sprawnie farbuje palety po czasie
I tylko myśli o Tobie malują mi w głowie w kolorze pejzaże
Ja odliczam już chwile aż głębokie wody zamienię na basen
Rusty Overgaard pisze: 16 lis 2021, 18:10
Duke Buckley pisze: 08 lis 2021, 17:34
Rusty Overgaard, podobno złamałeś mojej siostrzyczce serduszko. Więc ja i Dawson Buckley, chyba musimy połamać Ci rączki. I nóżki. I nosek. I...
Dobra, pogroziłam Ci, teraz napiszę już normalnie - Duke pewnie raz czy nie dwa zgrzytał zębami i choć próbuje być Szwajcarią, to nie idzie mu to za dobrze. Regan to jest jego oczko w głowie i to, że mocno ją rozstanie bolało, sprawia, że pewnie ciężko trzymać mu nerwy na wodzy. :lol:
Rusty jest niewinny, absolutnie niewinny! Nawet pierścionek Regan kupił, tylko nigdy jej nie powiedział, że chce uklęknąć na jedno kolano, ale może jakby Duke się chciał poawanturować, to w kłótni Rusty by tym rzucił jako argumentem?
Jasne! Wszyscy są niewinni! Wszyscy mają dobre intencje, a księżniczki płaczą w podusie! :lol:
Ja się bardzo chętnie poawanturuję 8)
Tylko musi mi ubyć trochę gier. Bo za dużo ich jednak mam :/
sumienny żółwik
13#9694
dziennikarz — The Cairns Post
29 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Dziennikarz, niespełniony żeglarz i posiadacz czarnego notesu, który wszędzie ze sobą zabiera, w przeciwieństwie do ukochanej, której już nie ma
Duke Buckley to chyba mamy deal :lol:
przyjazna koala
nata#9784
właścicielka cukierni — SUGAR BAKESHOP
27 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Właścicielka cukierni i rozwódka. Za wszelką cenę stara się zmienić swoje życie i odrzucić przeszłość, która ciągnie się za nią za sprawą kilku kiepskich wyborów i łobuza, który na nowo pojawia się w jej życiu.
powitalny kokos
moon
dziennikarz — The Cairns Post
29 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Dziennikarz, niespełniony żeglarz i posiadacz czarnego notesu, który wszędzie ze sobą zabiera, w przeciwieństwie do ukochanej, której już nie ma
przyjazna koala
nata#9784
właścicielka cukierni — SUGAR BAKESHOP
27 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Właścicielka cukierni i rozwódka. Za wszelką cenę stara się zmienić swoje życie i odrzucić przeszłość, która ciągnie się za nią za sprawą kilku kiepskich wyborów i łobuza, który na nowo pojawia się w jej życiu.
Rusty Overgaard pisze: 02 gru 2021, 11:28
:hihihi: :hihihi: :hihihi:
powitalny kokos
moon
ODPOWIEDZ