animatorka oak tree retirement village
Pysiule
Awatar użytkownika
about
Zajmuje czas seniorom, a własny przeznacza głównie Albertowi
25 yo
170 cm

Post

Rada numer jeden: Nie umawiaj się z kilkoma facetami na raz. NIGDY. W okresie wakacyjnym, kiedy znajomości są przelotne, towarzyszą im imprezy i hektolitry alkoholu, jest to szczególnie ryzykowne. Możesz skończyć z dzieckiem i zerowym pojęciem na temat tego, kto może być jego ojcem. Tak jak moja babcia. I mama.

Choć brzmieć może to jak nieśmieszny żart, wcale nim nie jest. Panie Faulkner zawsze utrzymywały, że brak im szczęścia do mężczyzn, choć w rzeczywistości brakowało im chyba jedynie rozsądku. Z niejasnych przyczyn każda z nich zakochiwała się zbyt często, kolejnym partnerom oddając się bez reszty. I każdy z tych partnerów uciekał w zadziwiająco szybkim tempie, przez co na rodzinnym obrazku zawsze malowała się tylko trójka pań - Carlie, jej matka oraz babcia.

Rada numer dwa: Nigdy przesadnie się nie angażuj. Nie zakładaj, że to, co macie, będzie już na stałe. Nie planuj z nim również reszty swojego życia, a już na pewno nie bez jego wiedzy. Gdy to wyjdzie na jaw, tylko się rozczarujesz. Faceci bowiem stworzeni są do uciekania.

Najdotkliwiej odczuła to na własnej skórze nie wtedy, kiedy zaczęła randkować, a jeszcze spory czas przed tym okresem. Chociaż nigdy nie przyznała tego na głos, jak każde inne dziecko pragnęła pełnej rodziny. Chciała kogoś, kto troszczyłby się o nią i przestrzegał przed młodymi chłopcami, którym w głowie jest tylko jedno. Tego nigdy się nie doczekała, przez co to marzenie w końcu się rozpłynęło, ustępując miejsca innym.

Rada numer trzy: Nigdy nie flirtuj z facetem przyjaciółki, nawet nieświadomie. Pamiętaj również o tym, że uśmiechy i żarty wcale nie muszą być niewinne, a zakładanie, że ten egzemplarz nie może być świną często bywa zgubne. Jeśli wepchnie ci do gardła język, uciekaj.

I właśnie to był jej pierwszy błąd - nie uciekła. Miała wtedy kilkanaście lat, dopiero ściągnięty aparat i pierwszy łyk alkoholu za sobą, a on był pierwszym facetem, który okazał jej swoje zainteresowanie. I wtedy po raz pierwszy straciła dla kogoś głowę, prędko orientując się jednak, że dla niego nie znaczyło to nic. Wycofała się, zabiła ówczesną przyjaźń, a wszystko za sprawą pierwszego miłosnego zawodu.

Rada numer cztery: Nie definiuj się przez złe wybory, ucz się na nich. Nie traktuj życia na poważnie, baw się nim i korzystaj z tego, co ma ci do zaoferowania. Niczego też nie żałuj.

Tym akurat stara się kierować, bo gdyby miała zadręczać się każdym głupstwem, które popełniła, prawdopodobnie już dawno odeszłaby od zmysłów. Zamiast tego postanowiła podzielić się z ludźmi własnymi doświadczeniami, co od kilku lat robi na całkiem popularnym blogu. Poza tym nie zrobiła wielkiej kariery, studia rzucając gdzieś na półmetku. Od tamtej pory była raczej nieudolną kelnerką w jednej z knajpek w jej rodzinnym mieście, co przed kilkoma dniami rzuciła, realizując kolejny, szalony plan - pogoń za facetem, którego w końcu udało jej się usidlić, i który, bez konkretnego powodu, udał się na przedłużające wakacje do Australii.

Rada numer pięć: Kliknij, aby przejść do następnego wpisu.
Carla Jemima Faulkner
14 lutego 1996
Monterey, CA, USA
Animatorka & blogerka
OAK TREE RETIREMENT VILLAGE
Opal Moonlane
panna, biseksualna
Środek transportu
Jest tak niezdarna, że powinna mieć zakaz poruszania się nawet na nogach, więc nie, niczego nie ma.

Związek ze społecznością Aborygenów
Brak.

Najczęściej spotkasz mnie w:
W zasadzie wszędzie. Dopiero ściągnęła w tutejsze strony, więc jeszcze wszystko musi poznać, a jako osoba ciekawa świata zwiedza wszystkie zakamarki.

Kogo powiadomić w razie wypadku postaci?
Jemima Faulkner.

Czy wyrażasz zgodę na ingerencję MG?
Tak, tylko pliska bez żadnych paraliżów, amnezji, trwałych uszczerbków na zdrowiu, ani przemocy na tle seksualnym.
Carla Jemima Faulkner
Maddison Jaizani
hej, jestem Magda
moje konta Eliana Raynott, Neva Ebenhart, Posy O'Brallaghan, Verde Hillbury
lorne bay lorne bay
sprytny wąż
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
100 yo
100 cm

Post

witamy w lorne bay
Cieszymy się, że jesteś z nami! Możesz już teraz rozpocząć swoją przygodę na forum. Przypominamy, że wszelka niezbędna wiedza o życiu w niezwykłej Australii znajduje się w przewodnikach, przy czym wiadomości podstawowe odnajdziesz we wprowadzeniu. Zajrzyj także do działu miasteczko, by poznać Lorne Bay jeszcze lepiej. Uważaj na węże, meduzy i krokodyle i baw się dobrze!
hej, jestem lorne bay
moje konta brak multikont
Zablokowany